1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Adana Seyhan Reşatbey Mahallesi'nde 3+1 155 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 155m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15432
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 155m2
Ada 416
Parsel 64
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 32
Kat Sayısı 11
İskan Tarihi 20/10/1988
Ruhsat Tarihi 26/05/1986
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Reşatbey Mahallesi, Gazteci Sinan Tanyıldız Sokak, Demet Apt. Dış kapı no:8/04 Kat:2 İç kapı no:8 SEYHAN / ADANA

Uzman Görüşü

Şehir merkezinde, sosyal tesis ve alış veriş merkezlerine yakın Brüt 155,00 m2 ara kat köşe daire ulaşımın kolay ve rahat olması, sosyal tesis ve alış veriş  merkezlerine yakın olması, şehir merkezinde yer alması, ulaşımın kolay ve rahat olması avantajlarına sahiptir. 

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz binanın 2. katında bina girişine göre arka cephede yer alan 4 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Güney, kuzey ve doğu cephelidir. Konu taşınmaz mimari projesine göre salon, mutfak, 3 oda, 1 banyo, 3 adet balkon, hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 155 m² alanlıdır.

Bina giriş zemin kat seviyesinden, batı cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binanın dış cephesi sıvalı ve renkli dış cephe boyası olup giriş kapısı demir cam kapı, giriş zemini, merdiven basamakları ve merdiven sahanlıklarının zemini karo kaplama, merdiven korkulukları demir doğramadır. Kullanılan malzeme ve işçilik iyi kalitededir. Binada bir asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Adana İli, Seyhan İlçesi, Reşatbey Mahallesi, Gazeteci Sinan Tanyıldız sokak, No:8/04, Demet Apartmanı, K:2, D.No:4 adresinde bulunmaktadır. Cumhuriyet Caddesi ile Adalet Caddesi üzerinden güney istikametinde gidilerek Adalet Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 192 metre ilerlenerek sola doğu istikamette bulunan 62003 nolu sokak üzerinde yaklaşık 30 metre ilerlenerek solda taşınmazın da bulunduğu Demet Apartmanına ulaşılır. Taşınmaza ulaşım kolay ve rahat olup toplu taşıma araçları taşınmaza yakın konumda bulunan Cumhuriyet Caddesi geçmektedir. Taşınmaz şehir merkezinde yapılaşmanın tamamlanmış olduğu genellikle eski apartmanların bulunduğu bir bölgede yer almaktadır. Ancak bölgenin bazı bölümlerinde yer alan apartmanlar yıkılarak yerlerine yeni apartmanlar inşa edilmektedir. Bölgede yer alan yapıların zemin katları iş yeri, normal katları ise mesken veya ofis olarak kullanılmaktadır. Bölge orta ve üst gelir düzeyine hitap etmektedir. Bölge her türlü teknik alt yapı ve belediye hizmetlerinden faydalanmakta olup genel olarak bölgede gayrimenkule talep vardır. Taşınmazın çevresinde Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğü, Kıvanç Anadolu İmam Hatip Lisesi, yer almaktadır.

Not: 26.05.1986 tarih 4/3 sayılı yapı ruhsatı ve 20.10.1988 tarih 16/22 sayılı yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.