COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Kozan Cumhuriyet Mahallesinde 100 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9340
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 1649
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 13
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Adana ili Kozan ilçesi Cumhuriyet mahallesi Can Kaya sitesi 143/B

Açıklama

Ulaşım: Adana ili Kozan İlçesinin kuzeyde bulunan yeni yerleşim bölgesinde çevre yolu olarak bilinen Zübeyde hanım (eski Turgut Özal) bulvarıdır. Bu bulvarın kuzey paralelinde bulunan Hasan Basri Demirci Bulvarı üzerinde Stadyum ve batısında 100. Yıl İlköğretim okulu mevcuttur. Okulun batısında kuzeye giden sokak ise Taştekin sokaktır. Bu sokağın kuzeyinde ve yolun sol (batı) tarafında bulunan 2 bloklu Can Kaya sitesi 143/B kapı nolu site B blok  taşınmazın bulunduğu binadır. 


Özellikler: Taşınmaz B blok`un zemin katında ve bu katın kuzeydoğu köşesinde bulunan 3 b.b. nolu meskendir. Taşınmaz kuzey, güney ve doğu cepheli olup,  2 oda 1 salon ve müştemilatı ile brüt 100 m2 alana sahiptir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.


Taşınmazın bulunduğu site 2 bloklu olarak inşa edilmiştir. Parselin batı sınırına yakın konumda olan B+Z+12 katlı A blok olarak,parselin doğu sınırına yakın konumda ve B+Z+11 normal katlı olarak inşa edilmiş olan bina ise B blok olarak tescil edilmiştir. Bahçe duvarı ve tanzimi yapılmış olan binanın açık otopark alanı mevcut ve yeterlidir. Taşınmazın bulunduğu B blokun bodrum katında sığınak, otopark, zemin katında 3 mesken, normal katlarda ise 4`er adet mesken mevcuttur. Asansörlü binanın mesken girişi güney cephede olup, giriş kapısı alüminyum doğrama, yer döşemeleri mermer, merdiven sahanlığı geniş ancak karanlık durumdadır. Genel olarak iyi kalitede malzeme ve işçilikle inşa edilmiş olduğu gözlenen bina bakımlı durumdadır.

06.11.2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.