1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Adana Karataş Begonville Tatil Sitesi'nde 1+1 56 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 56m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18480
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 56m2
Ada 412
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 21/04/2014
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm A Blok -3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mahallesi 307 Sokak Begonville Tatil Sitesi A Blok No: 6B Kat: Bodrum Daire: 3 Karataş/Adana

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz projesine göre bodrum katta A blok ana giriş cephesine göre sol cephede konumlanmakta olup yaklaşık brüt 56 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz projesine göre antre-hol, salon, 1 adet oda, mutfak, banyo ve WC bölümlerinden oluşmaktadır. Otopark ve asansör vardır.

Taşınmazın yer aldığı site 2 adet bloktan oluşmaktadır. A blok bodrum, zemin, 4 normal ve çatı kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Projesine göre binanın bodrum katında 2 adet ortak depo ve 3 adet mesken, zemin katında bina girişi ve 3 adet mesken, 1 ila 3.normal katların her birinde 3'er adet mesken, 4.normal ve çatı katında 3 adet dubleks mesken bulunmaktadır. Binada toplam 18 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi projesine göre zemin kat seviyesinden ve doğu cepheden sağlanmaktadır. Yerinde bodrum kat seviyesinden ve doğu cepheden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Adana İli, Karataş İlçesi, Karşıyaka Mahallesi, 307. Sokak üzerinde konumlu 6B bina no'lu Begonville Tatil Sitesi A Blok'un bodrum katında yer alan 3 no'lu dairedir. Taşınmazın konumlandığı bina 307 ve 305 Sokaklara cephelidir. 

Not: 21/04/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.