COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana İmamoğlu Fatih Mahallesi'nde 330 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 330m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14408
Metre Kare 330m2
Ada 418
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.4
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mah. İncedere Aralık Mevki 354 Sok. 418 ada 5 parsel arsa İmamoğlu/Adana

Açıklama

Özellikler: Adana İmamoğlu Fatih Mahallesi İncedere Aralık Mevkii'nde 418 ada 5 parsel 330 m2 ARSA'dır. Dikdörtgen formadadır. 

Not: Taşınmaz tapuda Saygeçit Mahallesi'nde kayıtlıdır.  Tapu vasfı ARSA'dır. Belediyesi'nden sözlü alınan bilgiye göre KONUT ALANI'da kalmaktadır. 3 katlı konut imarı vardır, yola terki yoktur. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.