Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Adana Ceyhan İstiklal'de 17 m2 Dükkan

Bankadan 17m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 6139
Pafta 0
Ada 65
Parsel 134
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 42
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Hürriyet Mah. Adnan Menderes Bulvarı Ceyhan Otogarı No:91 F Blok Zemin Kat Bağımsız Bölüm No:42 Ceyhan/Adana

Adana Ceyhan İstiklal'de 17 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz İstiklal Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Yeni Otogar adresinde yer almaktadır. Taşınmazların yer aldığı Yeni Otogar

Binası ilçe merkezinin doğusunda; güneyden Adnan Menderes Bulvarına cepheli, doğudan otoban bağlantı yoluna cepheli konumdadır.


Taşınmazın bulunduğu bölge, gelişmekte olan bölge olup, otogarın kuzey ve kuzeybatı kesimlerinde çok katlı apartman şeklinde mesken olarak kullanılan binaların bulunduğu gelişmekte olan bir bölgedir. Mahallelerin doğusuna doğru yapılaşma azalmakta, batısına doğru (şehir merkezine doğru) yapılaşma artmaktadır. Toplu ulaşım araçları Adnan Menderes Bulvarından geçmekte olup ulaşımı kolay ve rahattır. Taşınmazın yer aldığı Ceyhan Otogarı şehir merkezinin dışında olup yaya ve taşıt trafiği açısından düşük yoğunlukta olan bir bölgededir. Şehirlerarası otobüslerin bir çoğununun otobandan geçmesi ve otoban çevresinde yolcu transferi yapılması nedeni ile hareketlilik Ceyhan Otogarında düşük seviyededir. Ayrıca ilçeler arası dolmuşlarının şehir merkezinden geçmesi nedeni ile yolcular otogara gelme gereksinimi duymamaktadır. Bu nedenle yaya hareketliliğinin düşük yoğunlukta olması nedeni ile ticari hareketlilik düşüktür.

Özellikler: 42 bağımsız bölüm numaralı iş yeri: Mimari projesine göre 17 m2 kullanım alanına sahip tek hacimden oluşmakta olup WC hacimlerinin olduğu holde yer almakta ve 1. iş yeri konumludur. İş yeri kuzey ve ara hol konumludur. Hole cephesi 3,5 m dir.

Taşınmazın bulunduğu bina; 60891 m2 yüzölçümü büyüklüğüne sahip olan 65 ada 134 parsel üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 3A yapı sınıfında, A, B, C, D, E ve F bloklardan oluşacak şekilde inşa edilmiştir. Ana taşınmaz üzerinde akaryakıt istasyonu, kapalı ve açık spor tesisleri ve otogar binası yer almaktadır. Projesinde F blok; otogar binası olarak zemin ve 1 normal kattan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Zemin katta 42 adet iş yeri, 1. normal katta ise kafeterya (43.bb), lokanta (44.bb) ve otel (45.bb) olmak üzere toplam 45 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Zemin katta yer alan iş yerlerinin çoğunluğu otobüs firmalarının bilet satış gişesi, bir kısmı da kafe ve market olarak kullanılmaktadır. 1. katta ise otel, lokanta ve bir adet kafeterya yer almaktadır.

Not: 28/04/2004 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.