COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Ceyhan Hürriyet Mahallesi'nde 150 m2 İş Yeri

Bankadan 150m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 6050
Metre Kare 150m2
Ada 1116
Parsel 1-2
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Bina Yaşı 30
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm -
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Hürriyet Mah. Ceyhan Sanayi Sitesi Sanayi Cad. 383 Sok. No:15 Ceyhan/Adana

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan İnönü Bulvarı üzerinden Sanayi Caddesine girilip 200 m ilerledikten sonra sol kol üzerinde 383 sokaga girilir.Taşınmaz 383 Sokak üzerinde trafo binasının hemen kuzeyinde sağ tarafta konumludur.

Özellikler: Rapor konusu taşınmazlar bağımsız bölüm niteliğinde değildir. Yanı taşınmazlara ait herhangi bir mimari proje, yapı ruhsatı veya resmi evrak bulunmamaktadır. Yerinde fakat dışarıdan yapılan ölçümlere göre her iki parsel üzerinde ortak kullanılan yapı zemin katı brüt 100 er m²,asma katı ise 50 ser m² olmak üzere her bir parsel üzerinde kalan yapı toplam brüt 150 m² kullanım alanına sahiptir.Taşınmazların içerisine girilemediğinden mevcuttaki binaların alanı hakkında herhangi bir tespit yapılamamış ve iç malzeme ve isçiliklerin vasat olduğu kabul edilmiştir.

Taşınmazların yer aldığı sanayi sitesi kat irtifakı kurulmamış her ada bir blok olarak planlanmış benzer tip sanayi dükkanlarının yer aldığı bir sitedir.Site içerisinde taşınmazların cepheli olduğu 383 sokak üzerinde genellikle yedek parça satış dükkanlarının yer aldığı ticari açıdan sitenin hareketli bölgesidir. Parseller geometrik olarak kare sekline benzemekte olup eğimsiz ve engebesiz arazi yapısına sahiptirler. Taşınmazlar mevcutta bitişik olup 1116 Ada 1 Parsel 383 Sokağa cepheli köse konumda, 1116 Ada 2 parsel ise ara konumda 383. Sokak 2. parsel konumdadır. Yerinde fakat dışarıdan yapılan incelemelere göre parseller üzerine birilikte kullanılmakta olan yapının bulunduğu görülmüştür. Bina zemin ve asma kat olmak üzere 2 katlıdır. Yapının dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır.