0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Merkez Meşrutiyet Mahallesi'nde 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 85m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19421
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
85m2
Ada:
330
Parsel:
40
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/1
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
44
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
16.01.1978
Ruhsat Tarihi:
02.08.1976
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Meşrutiyet Mahallesi, Cengiz Topel Caddesi, Karaelmas Yapı Kooperatifi, B-6 Blok, No:28, D:2 Zonguldak/Merkez

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz bina girişinin mahallinde güney cepheden ve zemin kat seviyesinden yapıldığı binada, girişe göre sol kolda ve zemin katta konumludur. Projesine göre 3 adet oda, salon, banyo, wc, mutfak, balkon, antre ve holden oluşmakta olup yaklaşık brüt 85 m2'dir. Tapu kayıtlarında ve projesinde bodrum katta 2,50m2 kömürlük eki görünmekte olup, yerinde içerisi görülememiştir. Konu gayrimenkulün konumlu olduğu ana gayrimenkul ,parsel üzerinde 9 bloktan oluşan kooperatif sitesidir. Taşınmaz, konut site içinde projesinde B6 blok içindedir. B6 Blok projesinde ve mahallinde parselin güney batı cephesinde konumlu olan bloktur. Bina girişi mahallinde güney cepheden ve zemin kat seviyesinden yapılmaktadır. Giriş kapısı demir malzemeden mamüldür. Ortak hacimlerde zeminler beton mozaik kaplıdır. Isıtma sistemi doğal gaz-kombi şeklindedir. Dış cephe ısı yalıtımı üzeri boyalıdır.

Ulaşım: Ana gayrimenkule ulaşım için il merkezinden Kadırga Caddesi üzerinde, Anıl Sitesi istikametine doğru ilerlenir. Karaelmas Yapı Kooperatifi, Anıl Sitesinin kuzey yönünde konumludur. Parsele kuzey cepheden bakıldığında, sağ ön kolda ve köşede konumlu olan blok, B-6 Bloktur.

Not: 02.08.1976 tarihli Yapı Ruhsatı ve 16.01.1978 Yapı Kullanım İzin Belgesi mevcuttur. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.