COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Zonguldak Ereğli Orhanlı Mahallesi'nde 112 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 112m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 6772
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 112m2
Ada 145
Parsel 76
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Orhanlar Mah. Incekaş Sk. Özhan Apt. No:4 A Blok Bodrum Kat D:2 Ereğli/Zonguldak

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz ilçe merkezine yakın olduğundan ulaşım Ereğli şehir merkezinin ana arterlerinden olan Devrim Bulvarı üzerinden Orhanlar istikametine doğru Yalı Caddesinin devamında sağ kolda yer alan İncekaş Sokağa girildiğinde 20 m ileride solda kalan ana gayrimenkule ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, Atatürk ve Devrim Bulvarları, Orhangazi ve Bozhane Camileri,Okullar, Ereğli Belediyesi ve Kaymakamlığı, Resmi kurumlar ve bankalar bulunmaktadır.

Özellikler: 1 no.lu bağımsız bölüm binaya ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın bodrum katında sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre brüt 100 m2 alanlı olup antre, hol, mutfak, banyo, wc, salon, 2 oda hacimlerinden oluşmaktadır. Mevcut durumda yaklaşık 112 m2 alanlı olup antre, hol, mutfak, banyo, wc, salon, 2 oda ve yaklaşık 12 m2 alanlı teras alanı balkona çevrilmiş şekilde kullanılmaktadır. Dışarıdan yapılan inceleme neticesinde giriş kapısı çelik kapı, pencere ve balkon kapıları PVC doğramadır. Isınma doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır. İnceleme içeriye girilmeden yapılmıştır.

Taşınmazın içinde bulunduğu yapı , 815.60 m2 büyüklüğündeki arsa üzerinde, betonarme yapı cinsinde, bitişik nizamda bodrum kat + zemin kat + 3 normal + çatı kat şeklinde inşa edilmiştir. Mimari projesinde ve mevcut durumda bodrum katta:bina girişi, müştemilatlar ve 1 nolu mesken, zemin katta: 2 ve 3 nolu meskenler, 1. normal katta: 4 ve 5 nolu meskenler, 2. normal katta: 6 ve 7 nolu meskenler, 3. normal katta: 8 ve 9 nolu dubleks meskenler olmak üzere binada toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe kaplam üzeri akrilik boyalıdır. Ortak kullanım alanlarında zemin mermer, yan duvarlar plastik boyalıdır, merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır.

Not: 27.02.2004 tarihli yapı kullanma izin belgesinin olduğu görülmüştür.