COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Zonguldak Ereğli Orhanlar Mahallesinde 27 m2 Dükkan

Bankadan 27m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12220
Metre Kare 27m2
Ada 169
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 36
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Orhanlar Mahallesi, İstiklal Caddesi, Özgür Apartmanı, No: 17/A, Ereğli/ZONGULDAK

Zonguldak Ereğli Orhanlar Mahallesinde 27 m2 Dükkan

Açıklama

Sahil Şeridi ve Ereğli Limanına birkaç adım, Endüstri Meslek Lisesi civarı, RAĞBET GÖREN MEVKİDE, zemin katta düz giriş, vitrin cepheli, 27.00 m2 DÜKKAN
Özellikler: 3 no'lu bağımsız bölüm, binanın zemin katında, bina girişine göre sol­a cephede, İstiklal caddesi cephe hattına göre ise sağ ve sol koldan ikinci bağımsız bölüm konumundadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre dükkan ve WC hacimlerinden oluşmakta olup, brüt ~27,00 m² kullanım alanına sahiptir.Taşınmazın incelemesi dışarıdan yapılmıştır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın yer aldığı ana taşınmazın girişi Kanarya Sokak cephe hattı üzerinden, binanın zemin katından sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlandığı ana taşınmaz betonarme karkas yapı tarzında, ayrık nizam şeklinde inşa edilmiş; bodrum, zemin ve 5 normal kat olmak üzere toplam 7 kattan oluşmakta olup, bodrum katında 1 adet depo ve kalorifer dairesi; zemin katında bina giriş holü ve 5 adet dükkan; 5 normal katın her birinde ise 2'şer adet mesken olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephe kaplaması cephe boyası şeklinde olup çatısı kiremittir. Binanın giriş ve merdiven zeminleri mermer şeklinde olup, duvarları saten boyalı ve merdiven korkulukları, ise demir imalatlıdır.
Ulaşım: Taşınmazın yakın çevresinde Endüstri Meslek Lisesi, Sahil Şeridi, Ereğli Limanı ve benzer nitelikte konut kullanımlı yapılar yer almaktadır. Taşınmaz Ereğli Belediyesi'ne ~1,50 km., Ereğli Hükümet Binası'na ~1,30 km. ve Ereğli İlçe Merkezi'ne ~1,30 km. mesafede yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. (UAVT sisteminde kapı no: 17/A olarak kayıt altına alınmıştır.) Taşınmazın konumlu olduğu bölge ilçe merkezinin kuzey batısında yer almakta olup, sahil şeridine yürüme mesafesinde olması, bölgenin ilk yerleşim alanlarından olması ve ana arterlere yakın konumda olması bölgeyi nitelikli kılan etkenlerdendir. Taşınmazın bulunduğu bölgede yapılaşma oranı %80 seviyelerinde olup, bölgede altyapı çalışmaları tamamlanmıştır.
Not: 14.06.1984 tarihli yapı kullanma izni bulunmaktadır.