Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Ereğli Müftü Mahallesi'nde Ay City AVM'de 57 m2 Dükkan

Bankadan 57m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15408
Metre Kare:
57m2
Ada:
2436
Parsel:
18
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
12
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
10
İskan Tarihi:
25/02/2011
Ruhsat Tarihi:
25/04/2008
Bağımsız Bölüm:
16
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Müftü Mahallesi Meydanbaşı Caddesi Öğretmen Evi Misafirhanesi sit. Ay Cıty iş merkezi Apt.no:30/16

Açıklama

Özellik: 16 nolu taşınmaz: binanın 1. bodrum katında,meydan başı caddesi tarafında,A.V.M.içinde merdivenlerden çıkıldığında solda yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 57 m² olup 1+0 hacimli stüdyo şeklinde yer almaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu ana yapı blok nizam şeklinde AY CiTY A.V.M. olarak bilinmektedir. Taşınmazın bulunduğu bina; 5 Bodrum,Zemin+10 normal kat olmak üzere toplam 16 katlıdır. Binanın dış cephesi dış cephe kaplama , çatısı ise özel cam kaplıdır. Binanın giriş kapısı otomatik kapı olup 6 adet giriş bulunmaktadır , iç cephe duvarları alçı üzeri saten boya, zemin ve merdivenleri ise granit mermer kaplıdır. Taşınmaz onaylı mimari projesine ve konumuna uygun olarak yapılmış olduğu görülmektedir. Bina girişi 2. Bodrum ,zemin ve 1. Katlardan sağlanmakta ve ısıtma sistemi merkezi klima şeklindedir.

Ulaşım: Taşınmaz: Zonguldak İli, Ereğli İlçesi, Müftü Mahallesi, Meydanbaşı Caddesi, Öğret Evi misafirhanesi Sit.,Ay City İş Merkezi Apt.,No:18 adresinde mevcut dükkandır. Taşınmaz ilçe merkezinde yer almaktadır. 

Not: 25/04/2008 tarihli yapı ruhsatı, 02/02/2011 ve 07/11/2012 tarihli tadilat ruhsatı ve 25/02/2011 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.