COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Zonguldak Ereğli İlçesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 755
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 558
Parsel 26
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Açıklama

Açık adres: 

Kışla Mahallesi Millet Sokak No:22 Daire:2 Ereğli / ZONGULDAK

Ulaşım: 

Daire ilçe merkezine yaklaşık 3,2 km. mesafededir. İlçe merkezinden ulaşım; Ereğli Akçakoca yolu üzerinde 2,90 km. ilerleyip solda yer alan Millet sokağa ulaşıp sokağın sağında yer almaktadır.Ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Yakın çevresinde Kamyon otoparkı, Kışla Sanayi Sitesi, Kışla Mahmut Likoğlu Ortaokulu, Erdemir, çeşitli yerleşim alanları ve boş parseller yer almaktadır.

Özellikler:

Ereğli Belediyesinden alınan bilgiye göre taşınmazın yer aldığı parselin yapılaşma şartları; Konut alanında kalmakta olup Ayrık nizam 3 kat imarlıdır. Bina dış cephesi sıvalı, ortak kullanım alanlarında zeminler mermer, kat holleri kalebodur, duvarlar plastik boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Projesine göre bodrum katta sığınak ve kömürlükler yer alması gerekirken, mahallinde bodrum katta da mesken olduğu görülmüştür. Binada doğalgaz mevcuttur. Ancak gayrimenkul kombi ve petek bulunmamaktadır. Bina Tamamlanma Tarihi 28/09/2005 

25/75 arsa paylı 1.kat 2 numaralı bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre brüt 90 m2 alana sahip salon, 3 oda, mutfak, 2 hol, banyo, wc, 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Mutfak haciminde zeminler ve duvarlar kalebodur, hollerde zeminler kalebodur, duvarlar saten boyalıdır. Salon ve odalarda zeminler ahşap,duvarlar saten boyalıdır. Banyo ve wc hacimlerinde zeminler kalebodur, duvarlar fayans kaplıdır. İç kapılar ve dış kapısı ahşap, pencereler ahşap ve pvc dir. Dairenin bakıma ve tadilatı ihtiyacı bulunmaktadır.

Daire ulaşımın kolay sağlanması ve okullara yakınlığı açısından değerlendirildiğinde tadilat bütçesi ayrılarak oturum ve yatırım amaçlı değerlendirilebilir.