0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Çaycuma Şerhler Mahallesi'nde Natamam 2 Katlı Bahçeli Bina

Bankadan 10 485m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14732
Oda Sayısı:
10
Metre Kare:
485m2
Ada:
135
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
4
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Zonguldak Çaycuma Şerhler Mahallesi'nde

Açıklama

Özellikler: Ana taşınmaz 2 KATLI BETONARME BINA VE BAHÇESI niteliğindedir. Taşınmaz cins tahsisli yapı olup, Çaycuma Kadastro Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre taşınmaz üzerinde bulunan 2 katlı kargir evin kadastro paftasında işlidir. Paftasında taban alanı 119 m2 dir. Taşınmaz onaylı mimari projesine zemin kat 159 m2, 1.normal kat brüt 167 m2 alanlı olmak üzere toplamda 326 m2 dir. Kadastro paftasında ise 2 katlı kargir ev olarak paftasında 119 m2 alan üzerinden işlidir. 119 m2 alan üzerinden sonradan inşa edilmesi mümkün olmayan bodrum kat, projeli alanları üzerinden zemin ve 1. katlar yasal durum değerinde dikkate alınmıştır. Yasal alan 3 kat için toplam 445 m2 hesaplanmaktadır. Yerinde yapılan ölçümde taşınmazın bodrum katı 119 m2, zemin katı 159 m2, 1. katı 167 m2, çatı katı ise 40 m2dir. Mevcut toplam alan 485 m2 hesaplanmaktadır. Yasal alan kabul edilen 445 m2'dir. Bodrum+Zemin+1 Normal Kat+Çatı Katından oluşmaktadır. Mevcutta 3 katlıdır.

Taşınmazın bodrum katında depo , zemin katında 1 adet mesken, 1.normal katında 1 adet mesken ve çatı katında 2 oda, 1 balkon hacimli mesken eklentisi yer almaktadır. Zemin kattaki mesken natamam durumdadır. Duvarları sıvalı olup boyasız, iç kapı doğramaları eksik, zeminleri şap, ıslak hacim zeminleri duvarları sıvalı halde olup, mutfak dolapları eksiktir. 1.kattaki meskenin zeminleri seramik, duvarları alçı sıva saten boya, tavanları kartonpiyer süslemelidir. Taşınmaz mahallinde boş olup, kullanılmamaktadır. Taşınmaz genel inşaat seviyesi % 86 olarak hesaplanmıştır. Mevcutta 8 oda,2 mutfak,2 salon 2 WC,2 tane balkon vardır. Projesine göre 3 oda olmasına rağmen mevcutta 8 odalıdır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım, Zonguldak istikametinden Çaycuma Bartın istikameti yönünde devam ederken sağda Perşembe Kozcağız yoluna dönülür ve yaklaşık 16 km. devam edilir. Perşembe Beldesi geçildikten sonra solda Şehler Köyü yoluna girilir ve yaklaşık 4 km ilerlenerek Şehler köyüne varılır. Taşınmaz köy girişinde 300 metre ilere solda yer almaktadır.

Not: Taşınmaz natamam olup satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.  '3303 SAYILI KANUNUN 3.ÜNCÜ MADDESİ GEREĞİNCE İDARENİN VE RUHSAT SAHİPLERİNİN MADEN ARAMA VE İŞLETME FAALİYETLERİNE MÜDAHALE EDİLEMEZ VE BUNDAN DOĞACAK ZARARLARDA MÜLKİYET HAKKINA DAYANILARAK BİR HAK VE TAZMİNAT İDDİASINDA BULUNULAMAZ' şerhi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.