COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Zonguldak Alaplı Kılçak Mahallesinde 76m2 2 Katlı Kargir Bina

Bankadan 1 76m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13810
Oda Sayısı 1
Metre Kare 76m2
Ada 139
Parsel 3
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 40
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 100

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 0

Adres

Kılçak Köyü No:67 Alaplı/Zonguldak

Açıklama

Gayrimenkul no: 100759089

Özellikler: Taşınmaz kargir iki katlı ev ve arsa olarak tapuya tescil edilmiştir. Kadastro paftasına işli yapının dışarıdan yapılan ölçümler neticesinde taban oturumun 38 m2 olduğu ve kat bilgisi olarak 2 kat tescili yapıldığı görülmüştür.  Konu taşınmaz köy yerleşik alan sınırları içerisinde kalmaktadır. Topografik açıdan az eğimli bir yapıya sahip olup geometirk açıdan biçimsizdir. Yaklaşık 38,00 m2taban alanına sahiptir. Taşınmaz üzerindeki zemin, 2 normal kat olmak üzere üç katlı yapının giriş katının depolama amaçlı, üst katların mesken olarak kullanılmaktadır. Konu mülk geometrik açıdan biçimsiz ve küçük olduğundan, konu mülk üzerindeki yapı yıkıldığı takdirde çekme mesafeleri uygulandığında yerine yapı yapılamamaktadır. Konu mülkün bulunduğu bölgede elektrik, su, kanalizayson vb. Alt yapı olanakları mevcut olup, doğalgaz mevcut değildir. Taşınmazın konum, nitelik ve özellikleri dikkate alındığında kısıtlı bir alıcı kitlesine hitap etmektedir.

Ulaşım: Konu taşınmaz, kılçak köyü no:67 Alaplı Zonguldak adresinde yer almakta olup tapuda, f26c08c1a pafta 100,16 m2 yüzölçümlü 139 ada ve 3 parsel üzerinde kargir iki katlı ev ve arsadır.

Not: Taşınmaza ilişkin yapı ruhsatı ve iskan belgesi bulunmamaktadır. Tapuda niteliği "KARGİR İKİ KATLI EV VE ARSA" olarak geçmektedir.