1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Yalova Çınarcık Koru Mahallesi'nde 989 m2 Tarla

Sahibinden 989m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17486
Metre Kare 989m2
Ada 247
Parsel 18
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Koru Köyü Çiftlik mevkii 247 ada 18 parsel Çınarcık/Yalova

Uzman Görüşü

Taşınmazın 989 m2 alana sahip olması, kadastrol yola cephesinin olmasıkonumunun kent merkezine yakın olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellik: 247 ada 18 parselde yer alan taşınmaz 989,44 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. 

Ulaşım: Koru Köyü Çiftlik mevkii 247 ada 18 parsel Çınarcık/Yalova adresinde konumludur. Şehir merkezine 14 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.