COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Çınarcık Koru Mahallesinde 959m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 959m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13616
Metre Kare 959m2
Ada 246
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.4
Emsal 0.8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yalova İli, Çınarcık İlçesi, Koru Mahallesi, 246 ada 1 Parsel

Uzman Görüşü

Taşınmazın konut imarlı parselde olması, imar plan paftasına göre köşe konumlu parsel olması, açık deniz manzarasına sahip olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz , imar paftasına göre iki yola cepheli köşe parsel konumunda olup batı yönünde yaklaşık 25 m kuzey yönünde yaklaşık 35 m yol cephelidir. Geometrik olarak yamuk şeklinde olup ortalama 15% eğime sahiptir. Parsel konum olarak açık deniz manzaralı olup hali hazırda üzerinde yapı bulunmamaktadır. Parselin konumu kadastral açıdan paftası ile uyumludur. Parsel, batı yönünde yaklaşık 25 m kuzey yönünde yaklaşık 35 m yol cephelidir. Kuzey-güney ekseninde yaklaşık 25 m , doğu-batı ekseninde yaklaşık 40 m derinliğe sahiptir.

Ulaşım: Gayrimenkul, Yalova İli, Çınarcık İlçesi, Koru Mahallesi, 246 ada 1 parsel de konumlu Arsa vasıflı köşe konumlu parseldir. Tarif olarak ise, Yalova merkezde Şehit Ömer Faydalı Bulvarı sonundan güney yönüne Termal yönüne dönülür yaklaşık 1400 m devam edildiğinde ulaşılan ışıklı kavşaktan sağa , kuzeybatı yönüne doğru Yalova-Armutlu yoluna dönülür. Yaklaşık 5200 m sonra Koru tabelasından sağa kuzey yönüne eski Çınarcık-Yalova yolu olarak bilinen yola dönülür. Yaklaşık 2300 m devam edildiğinde sol kolda Kırlangıç Sitesi görülür , bu noktadan yaklaşık 1km daha devam edildiğinde sol kolda kalan 29. Sokağa güneye doğru dönülür ( bu dönüşte Amadeus Hotel&Bar tabelası mevcuttur) . Sokak içinde 350 m sonra ikinci sol olan isimsiz yola doğu yönüne doğru dönülür ve yaklaşık 120 m sonra yolun bitiminden sağa dönüldüğünde konu taşınmaz sol kolda imar planına göre köşe konumda kalmaktadır. Mevcut olarak boş durumdadır. Söz konusu taşınmazın yakın çevresi incelendiğinde tam karşısında Amadeus Hotel&Bar , yine yakın çevresinde seyrek Villa tarzı yeni yapılanmalar ve eski yapım 1-2 katlı evler mevcuttur. Söz konusu taşınmazın konumlu olduğu bölgede yer alan yapıların genellikle konut amaçlı kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Bölgenin alt yapı hizmetleri tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 0.4 Taks, 0.8 Emsal, H max 6.5 olarak belirlenmiştir. ayrık nizam konut olarak belirtilmiştir. Çekme Mesafeleri Ön: 5 Arka: 3,25 Yan: 3mdir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.