COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Çınarcık Koru Mahallesinde 959m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 959m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13616
Metre Kare 959m2
Ada 246
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.4
Emsal 0.8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yalova İli, Çınarcık İlçesi, Koru Mahallesi, 246 ada 1 Parsel

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz , imar paftasına göre iki yola cepheli köşe parsel konumunda olup batı yönünde yaklaşık 25 m kuzey yönünde yaklaşık 35 m yol cephelidir. Geometrik olarak yamuk şeklinde olup ortalama 15% eğime sahiptir. Parsel konum olarak açık deniz manzaralı olup hali hazırda üzerinde yapı bulunmamaktadır. Parselin konumu kadastral açıdan paftası ile uyumludur. Parsel, batı yönünde yaklaşık 25 m kuzey yönünde yaklaşık 35 m yol cephelidir. Kuzey-güney ekseninde yaklaşık 25 m , doğu-batı ekseninde yaklaşık 40 m derinliğe sahiptir.

Ulaşım: Gayrimenkul, Yalova İli, Çınarcık İlçesi, Koru Mahallesi, 246 ada 1 parsel de konumlu Arsa vasıflı köşe konumlu parseldir. Tarif olarak ise, Yalova merkezde Şehit Ömer Faydalı Bulvarı sonundan güney yönüne Termal yönüne dönülür yaklaşık 1400 m devam edildiğinde ulaşılan ışıklı kavşaktan sağa , kuzeybatı yönüne doğru Yalova-Armutlu yoluna dönülür. Yaklaşık 5200 m sonra Koru tabelasından sağa kuzey yönüne eski Çınarcık-Yalova yolu olarak bilinen yola dönülür. Yaklaşık 2300 m devam edildiğinde sol kolda Kırlangıç Sitesi görülür , bu noktadan yaklaşık 1km daha devam edildiğinde sol kolda kalan 29. Sokağa güneye doğru dönülür ( bu dönüşte Amadeus Hotel&Bar tabelası mevcuttur) . Sokak içinde 350 m sonra ikinci sol olan isimsiz yola doğu yönüne doğru dönülür ve yaklaşık 120 m sonra yolun bitiminden sağa dönüldüğünde konu taşınmaz sol kolda imar planına göre köşe konumda kalmaktadır. Mevcut olarak boş durumdadır. Söz konusu taşınmazın yakın çevresi incelendiğinde tam karşısında Amadeus Hotel&Bar , yine yakın çevresinde seyrek Villa tarzı yeni yapılanmalar ve eski yapım 1-2 katlı evler mevcuttur. Söz konusu taşınmazın konumlu olduğu bölgede yer alan yapıların genellikle konut amaçlı kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Bölgenin alt yapı hizmetleri tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 0.4 Taks, 0.8 Emsal, H max 6.5 olarak belirlenmiştir. ayrık nizam konut olarak belirtilmiştir. Çekme Mesafeleri Ön: 5 Arka: 3,25 Yan: 3mdir.