0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Yalova Çiftlikköy Çukurköy'de 1.100 m2 İmarlı Arsa

Şirketten 1100m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19521
Metre Kare:
1100m2
Ada:
127
Parsel:
13
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1
TAKS:
0.4
Emsal:
0.5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çukurköy Mahallesi 127 ada 13 parsel Çiftlikköy/Yalova

Açıklama

YERLEŞİK ALAN İÇERİSİNDE 2 KAT KONUT İMARLI YOLA CEPHELİ YATIRIMLIK ARSA

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Yalova ili Çiftlikköy ilçesi Çukurköy mahallesinde yer almaktadır. Taşınmaz Bahçeli Kerpiç Ev vasfında olup 1.100, 23 m2, geometrik olarak üçgen formdadır. Taşınmaz kadastral yola cephelidir.
Alınan şifahi bilgiye göre;
Yapılaşma Şartları;
Taks: 0.4
Kaks (Emsal): 0.5 olup 2 katlı yapılaşma izni mevcuttur. 

Not: Teklif vermeden önce taşınmazın güncel imar bilgilerinin teyit edilmesi önerilir, alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.