Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Van Tuşba Şemsibey Mahallesi'nde Sanayi İmarlı Arsa

Bankadan 6495m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23389
Metre Kare:
6495m2
Ada:
721
Parsel:
126
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Emsal:
0.70

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Şemsibey Osb, 721 ada 126 parsel Tuşba/Van

Açıklama

Özellikler: Van İli, Tuşba İlçesi, Şemsibey OSB (Tapuda Şemsibey) Mahallesi sınırları içinde yer almaktadır. Söz konusu taşınmaz, dikdörtgene benzer geometrik şekilde az eğimli bir topoğrafik yapıyasahiptir. Yüzölçümü 6495,90 m2`dir. Arsa Vangölü Caddesine ~131,00 m cepheli ve ~49,80 m cephelidir. Parselin imar durumu Van OSM Müdürlüğü`nden alınan bilgiye göre;

Ayrık nizam E:0,70 ön bahçe: 16 m, arka bahçe: 14 m, yan bahçe: 8 m çekme mesafeli olarak Hmax: Serbest (İnşa edilecek olan tesisin ihtiyaçlarına göre projelendirme sırasında belirlenecektir) yapılaşma şartları ile Sanayi Alanı`nda kalmaktadır.

Parselin herhangi bir terkinin bulunmadığı yapılaşmaya engel herhangi bir durumun bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Parsel üzerine 6495,90 m2 x 0,70= ~4547 m2 kapalı alanlı yapı yapılabilecektir. Taşınmaz parselin üzerinde bulunan fabrikanın yıkıldığı taşınmazın yerinde boş arsa olduğu bilgisi alınmış ve görülmüştür.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.