1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Uşak Merkez Ünalan Mahallesi'nde 3+1 114 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 114m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17054
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 114m2
Ada 361
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 34
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm A-10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ünalan Mahallesi, 2.Ekiz Sokak, No:2, Keçeci Apartmanı, A Blok, K:5, D:10, Merkez / UŞAK

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz A blok, 10 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz 5.normal katta konumu olup binaya giriş cephesi üzerinden bakıldığında arka cephede; Zübeyde Hanım Caddesi üzerinden bakıldığında ise sağ tarafta kalmaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre brüt 114 m2 alanlı olup salon, 3 oda, mutfak, antre, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın içi bakımsızdır.

Taşınmazın yer aldığı 361 ada 14 parsel 417.00m alanlı olup tapuda ARSA niteliklidir. Parsel üzerinde bitişik nizamda, betonarme karkas yapı strüktüründe 2 blok halinde İnşa edilmiş bina bulunmaktadır. Parsele 2. Ekiz Sokak üzerinden bakıldığında sağ taraf A blok, sol taraf ise B blok olarak tanımlanmıştır. A blok 7 katı (Zemin + 6 Normal Kat). 8 blok 1se 3 katlı (Zemin + 2 Normal Kat) olarak İnşa edilmiştir. Taşınmaz A blokta konumludur. Bloğun zemin katında blok girişi, kazan dairesi ve 13, 14, 15, 16, 17 bağımsız bölüm numaralı dükkânlar, her bir normal katında ise 2 adet mesken olmak üzere blok genelinde 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. B blokta her bir katta 2 adet mesken olmak üzere 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bloklara ulaşım 2.Ekiz Sokak üzerinden, zemin kattan ve sokağa göre ön cepheden sağlanmakta olup A blok 2, B blok ise 4 diş kapı numaralıdır. Bina dış cephesi akrilik diş cephe boyalı olup giriş kapısı demir doğramadır. A blokta 1 adet asansör bulunmakta olup ısıtma sistemi olarak doğalgaz tesisatı döşelidir. 

Ulaşım: Atatürk Bulvarı üzerinde Uşak Dörtyol'dan İzmir istikametinde ilerlerken Uşak 1 Eylül Stadı önündeki kavşaktan sağa dönülerek Zübeyde Hanım Caddesi'ne, buradan 150m ilerden sonra sola dönülerek 2.Ekiz Sokağa ulaşılır. Taşınmaz sokak üzerinde sağ kolda, 2.Ekiz Sokak ile Zübeyde Hanım Caddesi kesişimindeki köşede yer alan, 2.Ekiz Sokak üzerinden 2 dış kapı Numaralı binada konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle konut kullanımlı 4, 5, 6 katlı apartman tipi yapılar bulunmaktadır. Taşınmaz küçük çarşı olarak bilinen bölgede konumlu olup çarşıya yürüme mesafesindedir. Taşınmaza ulaşım toplu taşım araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Uşak, Merkez ilçesi, Ünalan Mahallesi, 2.Ekiz Sokak, No:2, Keçeci Apartmanı, A BIOK, K:5, D:10 posta adresinde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.