COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Uşak Eşme Cumhuriyet Mahallesinde 493 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 493m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11998
Metre Kare 493m2
Ada 1099
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
TAKS 0.3
Emsal 0.90

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, Kazankaklık Mevkii, 1099ada, 5 parsel - BB 1,2,3

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Uşak İli, Eşme ilçesi. Cumhuriyet mahallesi Kazankaklık Mevkisinde konumlu olup, çevresinde imarı açılmış alanlar ve az sayıda konut kullanımlı yapılar görülmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölge konut kullanımlı olarak yeni yeni gelişecek olup, elektrik ve su alt yapısı mevcuttur. Parselin sadece ön cepheleri yola cepheli olup, mevcut durumda ise imar yollan henüz açılmamıştır. Taşınmazın çevresinde, benzer özelliklerde boş arsalar bulunmakta olup çevresindeki yapılaşmanın çok az olduğu görülmektedir. 

Özellikler: Taşınmazın tamamı arsa vasıflıdır. Taşınmazdan 1099 ada, 5 no'lu parselde kayıtlı olan arsalar üzerinde kat irtifakı kurulmuş olup parsele ait projeye göre söz konusu parsel üzerinde ayrık nizamda, zemin + 2 normal kat olmak üzere, toplam 3 katlı olarak inşa edilecek, her katta 1 er adet mesken olacak şekilde, binada toplam 3 er bağımsız bölüm bulunmaktadır. Fakat söz konusu parsel üzerinde herhangi bir inşaat başlamamıştır. İnşa edilmek üzere projelendirilmiş taşınmaz ayrık özellikli olup zemin ve normal katlan yaklaşık brüt 110 m2 alanlı, 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol, antre ve 2 balkon hacimli olarak projelendirilmiştir. Taşınmazın yer aldığı parsel 1/1000 ölçekli uygulama imar planında Konut Alanında kalmakta olup, ayrık nizam, 3 kat, h(max): 9:50m, Taks: 0,3,Kaks: 0,90 yapılaşma şartlarına sahiptir. Parselin yola/yeşil alana terk olmadığı, alan bazında dönüşüm projeleri içinde yer almadığı, yapının da dahil olduğu bölgeler riskli alan ilan edilmemiştir.

Not: 31/12/2010 tarihli Yapı Ruhsatı ve 07/03/2011 tarihli 8 no'lu Tadilat Ruhsatı mevcut olup süreleri dolmuştur. Taşınmaz üzerinde kat irtifakı kurulmuş bu nedenle 3 adet mesken tapusu bulunmaktadır. 3 tapu birlikte satılmaktadır. Tapuların arsanın tamamına tekabül etmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.