Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Ortahisar'da Bahçeli Müstakil Ev

Bankadan 2 340m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14501
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
340m2
Ada:
168
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çağlayan Okçu Mahallesi, Hamer 1 Yolu caddesi, Hamer 2 Yolu sokak Gayrettepe Mevkii 168 Ada 12 Parsel Ortahisar / TRABZON

Uzman Görüşü

Az eğimli topoğrafyada yer alması­, tarıma elverişli olması­ ve ulaşım probleminin olmaması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

YOLA CEPHELİ  BAHÇELİ MÜSTAKİL EV FIRSATI

Özellikler: Parsel üzerinde inşa edilmiş 2 adet zemin + 1normal katlı yapı bulunmaktadır. Betonarme yapılardan ilki 10 metre x 9 metre = 90 m2 taban alanlı ve toplamda 180 m2 alana sahiptir. Yapının iç ve dış duvarların tuğlalı, zeminlerin beton ve pencere doğramalarının pvc doğramadır ve halihazırda eksik imalatları bulunmaktadır. Parsel üzerinde bulunan diğer kadastro tescilli yapı ise 2 katlı yığma yapı olup, 10 metre x 8 metre = 80 m2 taban alanına ve toplamda 160 m2 kapalı alana sahiptir. 
Yapının dış cephesi briket halinde olduğu, çatısının kırmızı kiremit, pencerelerinin pvc doğrama olduğu görülmüştür. İlgili belediyede yapılan araştırmada taşınmazlara ait ruhsat vb. olmadığı bilgisi alınmıştır. Taşınmazların konumlu olduğu parsel 5876,27 m2 yüzölçümlü eğimli bir topoğrafik yapıda amorf geometriye sahiptir. Parselin yola yaklaşık 85 m cephesi vardır. Parselin kuzey cephesindeki Hamer 2 yoluna 118 metre cephesi bulunmakta olup diğer cepheleri komşu parsellerle sınırlıdır. Parsel üzerinde çay ve fındık ekili olup parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir çevreleme yapılmamıştır.
Bahçe ve evlerin bulunduğu alan mahalle merkezine yaklaşık 300 metre güney istikamette bulunmaktadır. Mahalle merkezine yakın olup, İlçe merkezine 20 km. mesafededir. Bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmektedir.

Not: Taşınmazın tapu vasfı kargir evi olan çay ve fındık bahçesidir. İç özellikleri bilinmemektedir.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.