0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Ortahisar'da Bahçeli Müstakil Ev

Bankadan 2 340m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14501
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
340m2
Ada:
168
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çağlayan Okçu Mahallesi, Hamer 1 Yolu caddesi, Hamer 2 Yolu sokak Gayrettepe Mevkii 168 Ada 12 Parsel Ortahisar / TRABZON

Uzman Görüşü

Az eğimli topoğrafyada yer alması­, tarıma elverişli olması­ ve ulaşım probleminin olmaması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

YOLA CEPHELİ  BAHÇELİ MÜSTAKİL EV FIRSATI

Özellikler: Parsel üzerinde inşa edilmiş 2 adet zemin + 1normal katlı yapı bulunmaktadır. Betonarme yapılardan ilki 10 metre x 9 metre = 90 m2 taban alanlı ve toplamda 180 m2 alana sahiptir. Yapının iç ve dış duvarların tuğlalı, zeminlerin beton ve pencere doğramalarının pvc doğramadır ve halihazırda eksik imalatları bulunmaktadır. Parsel üzerinde bulunan diğer kadastro tescilli yapı ise 2 katlı yığma yapı olup, 10 metre x 8 metre = 80 m2 taban alanına ve toplamda 160 m2 kapalı alana sahiptir. 
Yapının dış cephesi briket halinde olduğu, çatısının kırmızı kiremit, pencerelerinin pvc doğrama olduğu görülmüştür. İlgili belediyede yapılan araştırmada taşınmazlara ait ruhsat vb. olmadığı bilgisi alınmıştır. Taşınmazların konumlu olduğu parsel 5876,27 m2 yüzölçümlü eğimli bir topoğrafik yapıda amorf geometriye sahiptir. Parselin yola yaklaşık 85 m cephesi vardır. Parselin kuzey cephesindeki Hamer 2 yoluna 118 metre cephesi bulunmakta olup diğer cepheleri komşu parsellerle sınırlıdır. Parsel üzerinde çay ve fındık ekili olup parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir çevreleme yapılmamıştır.
Bahçe ve evlerin bulunduğu alan mahalle merkezine yaklaşık 300 metre güney istikamette bulunmaktadır. Mahalle merkezine yakın olup, İlçe merkezine 20 km. mesafededir. Bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmektedir.

Not: Taşınmazın tapu vasfı kargir evi olan çay ve fındık bahçesidir. İç özellikleri bilinmemektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.