Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tokat Erbaa Cibril Köyü'nde 2 Katlı Kargir Ev Ve Arsası

Şirketten 300m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23391
Metre Kare:
300m2
Ada:
107
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

CİBRİL KÖYÜ, KÖYİÇİ MEVKİİ, 107 ADA 3 PARSEL, ERBAA/TOKAT

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Tokat İli, Erbaa İlçesi, Cibril Köyü, 107 ada 3 parselde kayıtlı ‘Arsa’’ vasıflı taşınmazdır.  Taşınmaz, Cibril Köyü, Köyiçi Mevkii, 107 ada 3 parsel, Erbaa/Tokat posta adresinde yer almaktadır.

Erbaa İlçesi, Cibril Köyü sınırları içerisinde Köyiçi Mevkiinde ve 107 ada 3 parselde konumlu arsa vasıflı taşınmaz olup 2853,77 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Taşınmaz kurak arazi yapısına sahiptir. Doğu ve batı cephelerde kadastro yolu ile, kuzey yönde 107 ada 2 parsel ile, güney cephede 107 ada 4 parsel ile cevrilidir. Taşınmaz geometrik olarak amorfa yakın yapıda olup topografik olarak eğimli bir arazide konumludur. Parselin çevresi doğal bitki örtüsü ile belirlenmiştir. Parsel üzerinde, projesiz ve ruhsatsız yapılar bulunmaktadır. Söz konusu yapılar içerisine girilememiştir. Yapılara ait alan bilgileri uydu görüntüsü üzerinden yapılan ölçümler neticesinde yaklaşık olarak belirlenmiştir. Yapılara mevcut durum tespitleri yapılabilmiştir. Parsel üzerinde uydu üzerinden yapılan ölçümler neticesinde 80 m2 bodrum, 115 m2 alanlı toplam 2 katlı ~195 m2 alanlı kargir ev, ~75 m2 alanlı ağıl ve ~30 m2 alanlı samanlık yapıları mevcuttur.

Erbaa Belediyesi’nden ve Tokat İl Özel İdaresi’nden şifahen alınan bilgiye göre, parsel üzerinde bulunan yapılara ait herhangi bir yasal belge (mimari proje, yapı ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi, yapı kayıt belgesi vb.) bulunmamaktadır. İlgili kurumlarda yapılan incelemede konu taşınmaz ile ilgili herhangi bir imar arşiv dosyasının bulunmadığı tespit edilmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.