COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Süleymanpaşa Panoroma Evleri'nde Natamam 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16813
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 0
Parsel 1208
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 09/11/2012
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Altınova Mahallesi, İsmet İnönü Bulvarı, Panoroma Evleri, A blok, No: 95/2/4 D:4 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 4 nolu mesken onaylı mimari projesine göre zemin katta bina girişine göre sağ ön kolda yer almaktadır. Taşınmaz güney- batı cephelidir. Mimari projesine göre zemin katta antre, salon, mutfak, 3 oda, banyo ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Brüt kullanım alanı 120 m2'dir. Meskene giriş kapısı çelik kapı, iç kapılar amerikan paneli kapı olacağı görülmüş olup montaj işlemi tamamlanmamış, dış doğramalar beyaz pvc profilden mamuldür. Mutfak dolapları tezgah, radyatörler henüz mevcut değildir. Taşınmazın inşaat seviyesi %90 dır.

Ana gayrimenkul 1208 parsel 8.089,49 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine kurulu, ayrık nizam betonarme yapı tarzında, beş blok şeklinde, inşası devam etmekte olan sitedir. A blok bodrum, zemin üzeri 7 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katında sığınak ve otopark, zemin katında ve normal katların her birinde 4'er adet mesken bulunmakta olup A,B,C,D  bloklarda 32 şer adet, E blokta 29 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Toplamda 157 adet bağımsız bölüm barındıran bir sitedir. A blok bina dış yüzeyi sıva üzeri dış cephe boyası kaplamadır. Blok girişi güney-batı cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. Binalarda asansör bulunmaktadır. Çevre düzenlemeleri yapılmamış olup site etrafı çevrili değildir. 

Ulaşım: Tekirdağ- Malkara yolu üzerinden Tekirdağ yönünde Ramada Otele 400m. uzaklıkta konumlu panaroma sitesinde konumlu meskendir.

Not: 09.11.2012 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Ruhsat süresi dolmuştur, Bu nedenle, satıcının inşaatın tamamlanacağı veya yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. Taşınmaz natamam olup, inşaat seviyesi %90 dır.  

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.