COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Süleymanpaşa Barbaros Mahallesi'nde 486 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 486m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16338
Metre Kare 486m2
Ada 0
Parsel 5663
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 0.90

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Barboros Mah. Erda Sok. Maymun Dere Mevkii, 5663 Parsel Süleymanpaşa Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: 0 ada 5663 parselde yer alan taşınmaz 486 m2 alanlı arsa vasıflıdır. Taşınmaz ilçe merkezine uzak konumda , mahalle merkezine kısmen uzak konumda konut yerleşimi içinde yer almaktadır. Sokak cephesi tek olup, bu cephesi yaklaşık 21 m. derinliği se 22-25 m. arasındadır. Komşu parselleri üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Konu taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup, bir iki tane ufak baraka vardır. Etrafı beton tel örgü ile çevrilidir. Parsel üzerinde çeşitli meyve ağaçları bulunmaktadır. Geometrik şekli düzgün değildir. Ancak dikdörtgen şekline benzemektedir. Eğimsiz ve engebesiz bir arazi üzerinde yer almaktadır. Üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Barboros Mah. Erda Sok. Maymun Dere Mevkii, 5663 Parsel Süleymanpaşa Tekirdağ adresinde konumludur. Tekirdağ-İpsala yoluna 1,2 km mesafede yer almaktadır. Tekirdağ ili, Süleymanpaşa İlçesi, Barbaros Mahallesi, Maymundere Mevkii, 5663 parsel numaralı 486 m2 yüzölçüme sahip Arsa 'dır. Taşınmaza ulaşım için; Barbaros Mahallesi'nden Kumbağ yönünde Gazi Hasan Paşa Caddesi devamında Bülent Ecevit Caddesi' ne girilerek devam edilir. Sağ yönde Hasan Erol Caddesi ne girilerek devamında yine sağ yönde Adem Reis Sokak üzerinden Erda Sokak üzerinden ulaşım sağlanır. Yakın civarda benzer boş arsalar ve 1-2 katlı müstakil evler ile 5-6 katlı apartmanlar bulunmaktadır. 

Not: Taşınmaz imar planlarında konut alanında kalmakta olup, ayrık nizam 3 katlı (emsal:0,90 ) yapılaşma koşullarına sahiptir. Güncel imar durumu ve yapılaşma detayları hakkında ilgili belediyesinden bilgi alabilirsiniz. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.