COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Kapaklı Atatürk Mahallesi'nde 4+2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 2 224m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16789
Oda Sayısı 4 + 2
Metre Kare 224m2
Ada 643
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tekirdağ ili, Kapaklı ilçesi, Atatürk Mahallesi, Şükran Sokak No:25 D:8

Açıklama

Özellik: Binanın 3. normal ve çatı katında yer alan 8 bağımsız bölüm numaralı Dubleks Mesken nitelikli taşınmazdır. Bina girişine dışarıdan bakıldığında arka orta cephede yer almaktadır. Taşınmaz 3. katta kuzeydoğu olmak üzere tek cepheli, çatı katında kuzeydoğu ve güneybatı olmak üzere 2 cephelidir. Taşınmazın 3. katı brüt 82 m2, çatı katı brüt 142 m2 olmak üzere toplam brüt 224 m2 kullanım alanına sahiptir. 3. katında 2 oda, 1 salon, mutfak, 1 banyo, 1 wc, antre ve 2 adet balkon hacimleri; çatı katında 2 oda, 1 salon, mutfak, 1 banyo, antre ve 2 adet balkon hacimleri bulunmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bina tapuda Tekirdağ ili, Kapaklı ilçesi, Kapaklı Mahallesi sınırları içerisinde 643 ada 15 parselde konumlu 641 m2 arsa üzerine kurulu olan 3/A yapı sınıfında, ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olan, tek girişten oluşan binadır. Ana gayrimenkul; bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat + çatı piyesi olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Bina; bodrum katında sığınak, 9 adet kömürlük, 1 adet işyeri deposu, mekanik ve tesisat odaları, zemin katta 6 adet işyeri ve bina girişi, normal katların her birinde 3’er adet daire olmak üzere 15 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Plevne Caddesi’nden bakıldığında ise arka cepheden sağlanmaktadır. Giriş kapısı camlı demir kapıdır. Binanın giriş holü, kat holü ve merdiven evi zeminleri seramik kaplama olup duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Binanın ısıtma sistemi doğalgaz-kombi ile sağlanmaktadır. Binada asansör bulunmamaktadır. Parselin çevre düzenlemesi tamamlanmış olup binaya ait otopark alanı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım Kapaklı ilçesinin ana arterlerinden Erbay Caddesi’nden Yıldız Caddesi’ne girilir. Yaklaşık 350 m kuzeydoğu istikametine ilerledikten sonra taşınmazın yer aldığı Plevne Caddesi’ne girilir. Taşınmaz yaklaşık 80 m ilerde sağda yer almaktadır. Taşınmazın 300 m güneyinde Fatih Camii, 450 m batısında Kapaklı Anadolu Lisesi yer almaktadır. Ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge gelişimini devam ettirmekte olan bir bölgedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede cadde cepheli binaların alt katları ticari üst katları konut fonksiyonlu gelişmekte olup bölge; eğitim, sağlık ve diğer sosyal donatı alanları bakımından orta zengin bir konumda bulunmaktadır. Bölgedeki doluluk oranı %70 civarındadır. Bölgede ayrık nizamda, yapı yaşı düşük, ekonomik değeri orta, 4-5 katlı alt katları ticari üst katları konut amaçlı betonarme tarzda inşa edilmiş apartman tipi yapılar yer almaktadır. Altyapı hizmetlerinin tamamlandığı bölge belediye hizmetlerinden eksiksiz faydalanmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.