COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Hayrabolu Kahya Mahallesi'nde Natamam 130 m2 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14332
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 114
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kahya Mah. Malkara Cad. A Blok No:97 K:3+Çatı Katı D:15 Hayrabolu/Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Tekirdağ Hayrabolu Kahya Mahallesi Malkara Caddesi'nde ana gayrimenkulün 3. katında yer alan 130 m2 kullanım alanlı 4+1 dairedir. Ana gayrimenkul kat sayısı bodrum+zemin+3 kat şeklindedir. Ana gayrimenkulde asansör bulunmaktadır. 

Not: Taşınmazın tapu kaydı Hüseyinkahya 2.Kısım Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmaz natamamdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.