1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Çorlu Esentepe Mahallesi'nde 141 m2 Ofis

Bankadan 141m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16223
Metre Kare 141m2
Ada 2560
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 18/12/2014
Ruhsat Tarihi 26/08/2010
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ESENTEPE MH. ADNAN DOĞU CD. PALMİYE EVLERİ SİTESİ C BLOK NO: 24 C, KAT: 1, DA: 5 ÇORLU/TEKİRDAĞ

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 5 numaralı bağımsız bölüm bina girişine göre sağ ön kolda bulunmaktadır. 2 oda, 1 salon, mutfak, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 76 m2 + 65 m2 teras olmak üzere toplam 141 m2 alana sahiptir. Kombilidir. Taşınmaz büro olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın zemin döşemeleri, duvarlar, banyo ve mutfak dolapları bakımlıdır.

Palmira Evleri Sitesi, 3 adet bloktan oluşmaktadır. 5 numaralı bağımsız bölümün bulunduğu ana gayrimenkul bodrum + zemin + 2 normal kattan oluşmaktadır.  Bodrum katta Sığınak, müştemilat ve otopark, zemin katta 1 adet dükkan, normal katların Herbirinde 4’er adet daire olmak üzere toplam 9 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. 

Ulaşım: Tekirdağ ili, Çorlu ilçesi, Esentepe mahallesi, Adnan Doğu caddesi, üzerinde konumlu 24/C kapı nolu Palmira Evleri Sitesinin C Bloğunda mahallen 1. katındaki 1,2 ve 4 kapı nolu dairedir. Taşınmazın yakın çevresinde ‘Ergene Vadisi İlköğretim Okulu ve Yunus Emre Camii’ bulunmaktadır.

Not: 26.08.2010 tarih 340 nolu yeni yapı ruhsatı, 18.12.2014 tarih 302 sayılı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.