Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şişli Gülbahar Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 83m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
21685
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
83m2
Ada:
1943
Parsel:
16
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
62
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Fiziksel Durum:
İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Gülbahar Mahallesi, Kurtuluş 1 Sokak, No: 6, Çiğdem Apartmanı, Kat: 1, Daire: 5, Şişli / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkulün 580 m2 lik arsa üzerine betonarme yapı tarzında blok nizam şeklinde Zemin + 3 Normal Kat olarak inşa edilmiştir. Binada zemin ve 3 normal katın her birinde 3'er adet mesken olmak üzere toplam 12 bağımsız bölüm mesken bulunmaktadır. Konu meskenin bulunduğu bina Kurtuluş Sokağa cephelidir. Bina girişi Kurtuluş Sokak üzerinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Dış cephesi mantolama üzeri boyalıdır. .Yapı tipi B.A, yapı sınıfı 3-B dir. Isıtma sistemi doğalgaz-kombidir.

5 bağımsız bölüm numaralı mesken projesine göre 1. normal katta zemin kattan sağlanan bina girişine göre sağ cephede Kurtuluş 1 Sokağa cepheli konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt; 85 m2 kapalı alanına sahip olup salon, 2 oda, mutfak, antre, banyo ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Not : 15 parsele yapılan inşaatta bu parsele 30 m2 tecavüz edilmiş ve bu parsele yapılan inşaatla 17 parsele 28 m2 tecavüz edilmiş ve 19 parselin 1.ci blok bu parsele 4,87 m2, 19 parsel 2.ci blok 38,12 m2 tecavüz etmiştir.

Söz konusu takyidat mevcut yapıyı etkilememekte olup, kentsel dönüşüm ve kredi işlemlerini etkilemektedir.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.