Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şırnak Cizre Cudi Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23429
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
120m2
Ada:
1004
Parsel:
59
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Klima
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
31.12.2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cudi Mah. Mem U Zin Bulvarı, Çağlı Apt. No: 32/1 CİZRE / ŞIRNAK

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Cudi Mah. Mem U Zin Bulvarı, Çağlı Apt. No: 32/1 CİZRE / ŞIRNAK adresinde konumlu taşınmazdır.  Taşınmazın konumlu olduğu bina Şırnak İli, Cizre İlçesi, Cudi Mahallesi, 796,90 m² yüzölçümlü 1004 ada 59 parsel üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yapı bodrum kat + zemin kat + asma kat + 5 normal kat olmak üzere toplam toplam 7 kattan oluşmaktadır. TKGM dijital portalda incelenen mimari projesine göre binanın bodrum katında sığınak ve 2 adet ticari depo , zemin katında; 1 adet asma katlı dükkan ve 4 adet dükkan, 1,2,3 ve 4. Normal katlarda 5 er adet daire ve 5. Katta 3 adet daire olmak üzere binada toplam 30 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.. Binada 2 adet bina girişi bulunmaktadır. Bina girişleri mahallinde; projesine uygun olarak zemin kat ve asma kat seviyesinden, güneydoğu ve kuzey batı yönlerinden sağlanmaktadır. 

1 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz, binanın 1. normal katında, bina girişine göre sol arka tarafta konumlu dairedir. Konu taşınmaz , onaylı mimari projesine göre 120 m2 olup salon, 2 yatak odası, oturma odası, mutfak, antre, hol, 1 banyo, 1 ebeveyn banyosu hacimlerinden oluşmaktadır. Bankanın bilgisi dahilinde taşınmazın içerisine girilememiş olup, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir

Not : ASKERİ YASAK BÖLGE (2. DERECE) 2. Derece Askeri Yasak Bölge İçerisinde Kalmaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.