COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Siirt Kurtalan Yayıkdere Mahallesi'nde 724 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 724m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14822
Metre Kare 724m2
Ada 143
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 0.6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Siirt İli, Kurtalan İlçesi, Yayıkdere Mahallesi, Mercaba Mevkii, 143 Ada, 7 Parsel

Açıklama

MO Ofisi, Kurtalan Belediyesi Berfin Yaşam Parkı ve Yenidoğan Mahallesi Salonuna yakın konumlu, yol cephesi yaklaşık 30 metre derinliği ise ortalama 24 metre, Ayrık nizam, 3 Kat , E:0.90, H.max: 9.50 metre ve ''Konut'' imar şartlarına sahip, TEK HİSSELİ MÜSTAKİL, 724 m2 İMARLI ARSA

Özellikler: 143 Ada 7 Parsel: 724,00 m² kullanım alanlı imarlı arsadır.143 ada 7 no.lu parsel güney batı ve doğu yönlerinden imar yoluna cepheli olup, diğer cephesinde benzer nitelikli arsaya komşudur. Söz konusu parsel geometrik şekilleri itibariyle amorf formda olup düz bir topoğrafik yapıya sahiptir. Taşınmaz üzeri boş olup, üzerinde herhangi bir yapı ya da yapılaşmayı engelleyici herhangi bir fiziksel unsur bulunmamaktadır. 

 Ulaşım: Siirt İli, Kurtalan İlçesi, Yayıkdere Mahallesi, Mercaba Mevkii, No: Bila, 143 Ada, 7 Parsel vasıflı imarlı arazidir. Gayrimenkule ulaşmak için Batman­ Siirt Yolu üzerinde, Batman istikametine doğru gidilerek, Bulgur Fabrikası önünde durularak kuzey yönüne doğru yaklaşık 500 metre yürümek ile taşınmaza ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevresinde İMKB Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu, İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gibi Sosyo­kültürel ve kamusal alanlar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım Çevre Yolu Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. Bölgede ağırlıklı olarak Konut fonksiyonlu yapıları mevcut olup bölgede bulunan yapıların geneli 5­10 yıl içerisinde ayrık yapı nizamında inşa edilmiş 2­3 katlı betonarme müstakil yapılardır. Genel yapılaşma oranı %25 civarındadır. Konu gayrimenkulün bulunduğu bölgede genellikle düşük­ orta gelir grubuna hitap etmektedir. Bölge topoğrafik açıdan düz bir bölgededir. Bölgenin teknik altyapısı kısmen eksik olup ulaşımı kolay ve rahattır.

Not: 1/1000 ölçekli uygulama imar planında ayrık nizam, 2 kat müsaadeli, Taks:0.30, Kaks:0.60 konut alanı lejantlı yapılaşma koşullarına sahiptir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.