COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Siirt Kurtalan Beykent Mahallesi'nde 1000m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 1000m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15084
Metre Kare 1000m2
Ada 348
Parsel 192
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 0.60

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beykent Mahallesi 1225. Sokak 348 Ada 192 Parsel Kurtalan / SİİRT

Uzman Görüşü

Tercih edilen bölgede, Albayrak İlköğretim Okulu yanında, düz bir arazi yapısına sahip, hissesiz ve ne imar parselli, caddeye birkaç adım, 1000 m2 imarlı arsa; imarlı arsa olması, şehir merkezine yakın mahallede konumlu olması, ulaşım imkanlarının çeşitli olması, kısmen gelişen bölgede yer alması ve yapılaşmalara yakın olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın 348 ada 192 parsel tapuda 1000 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Parsel düz bir topoğrafik yapıya sahiptir. Taşınmazın doğu cephesinde 12 metrelik yola cephesi yaklaşık 28 metre, güney cephesinde komşu parsele olan cephesi ise 32 metredir. Taşınmaz geometrik olarak dikdörtgen formdadır. Taşınmazın imar yollarının henüz açılmadığı tespit edilmiştir. Taşınmazın her hangi bir terkinin olmadığı ve yapılaşmasına engel herhangi bir durumun olmadığı bilgisi alınmıştır. Parsel sınırları mahallen belirlenmemiş olup, üzerinde değere etki edecek herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parselin 1/1000 ölçekli imar planında konut alanında kaldığı, Ayrık nizam 2 kat (Hmax:6,50 metre) Ön çekme 5 metre, arka çekme 3 metre, Taks:0,30 ve Kaks:0,60 olduğu bilgisi alınmıştır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Çarşı merkezinden Beykent Caddesi üzerinden (Üçyol mevkisinden) güneybatı istikametine doğru 1530 metre ilerlenerek konu taşınmaza ulaşım sağlanır. 

Not: Taşınmaz 1/1000 ölçekli imar planında konut alanında kalmaktadır. Taşınmaz 18. madde uygulaması görmüş net parseldir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.