0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Viranşehir İncirli Mahallesi'nde 27 Dönüm Tarla

Bankadan 27226m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17228
Metre Kare:
27226m2
Ada:
101
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İncirli Mahallesi 101 Ada 1 Parsel Viranşehir/Şanlıurfa

Uzman Görüşü

Taşınmazın ana yola yaklaşık 90 m cephesinin olması ve tarıma elverişli toprak yapısı avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 101 ada 1 parselde yer alan taşınmaz 27226,28 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Şekli düzgün olmayan bir geometriye sahip olup hafif eğimli bir topografyadadır. Taşınmazın kuzeyinde bulunan kadastral yola yaklaşık 90 m cephesi bulunmaktadır. Tanıma elverişli toprak yapısına sahiptir. Halihazırda parsel üzerinde buğday ürünü ekilidir.

Ulaşım: İncirli Mahallesi 101 Ada 1 Parsel Viranşehir/Şanlıurfa adresindedir. Köy merkezine 2 km ve Şanlıurfa Mardin yoluna 7,5 km mesafededir. Şanlıurfa İli, Viranşehir ilçesi, İncirli Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Şanlıurfa - Mardin Karayolu üzerinden Mardin istikametinde devam edilirken sol koldan Türkeli Köyü yoluna girilir. Yaklaşık 8 km gidilerek Türkeli Köyü yerleşim biriminden sağa dönülür. Yaklaşık 3 km gidilerek sağ tarafta konumlu taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz; İncirli Köyü 1,6 km kuzeyinde bulunmaktadırlar. Yakın çevresinde çok sayıda tarım arazisi ile birlikte İncirli, Türkeli, Mehmetçik köyleri bulunmaktadır. Taşınmaz; Viranşehir İlçe Merkezine Şehir Merkezine yaklaşık 20 km. Şanlıurfa Şehir Merkezine yaklaşık 115 km mesafededir.

Not: 1/1000 ölçekli imar planı sınırları içerisinde bulunmadıkları bilgisi alınmıştır. 19.03.2021 tarihinde edinilen şifahi bilgiye göre konu parsellerin, 20.01.2021 tasdik tarihli Adıyaman - Şanlıurfa Diyarbakır planlama bölgesi 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı dahilinde tarım alanında (Tarım Arazisi) kalmakta oldukları öğrenilmiştir. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.