COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Karaköprü Şenevler Mahallesinde 3+1 158 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 158m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11113
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 158m2
Ada 3117
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ŞENEVLER Mah. 6143 Sok. NACAR AP. Sit. No: 6 / 6 KARAKÖPRÜ / ŞANLIURFA

Şanlıurfa Karaköprü Şenevler Mahallesinde 3+1 158 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Atatürk caddesi üzerinden düz bir şekilde Abide kavşağına doğru ilerleyip bu kavşaktan Necmettin Cevheri caddesine girip, bu cadde üzerinden Karaköprü Belediyesine doğru ilerleyip, belediyeyi geçtikten sonra ilk sağa dönüldüğünde Adnan Menderes Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde yedinci sağa dönüldüğünde, taşınmazın açık posta adresini almış olduğu 6143. Sokağa ulaşılır.

Özellikler: Taşınmaz projesine göre binanın 2. normal katında, bina giriş hattına göre ön, arka ve sol tarafta konumludur. Konu taşınmaz KGB cephelidir. Taşınmaz, brüt: ~158 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Antre hol + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 banyo + 1 wc + 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Kuru zeminlerde salon ve odaların yer döşemesi laminant parke kaplı bu mahallerin duvarları alçı sıva üzeri boyalıdır. Islak zeminlerde antre ve hol yer döşemesi seramik kaplı bu mahallerin duvarları alçı sıva üzeri boyalıdır. Mutfak, banyo ve wc’ nin döşemesi ve duvarları seramik kaplıdır. Mutfakta mutfak dolabı ve mermer tezgâhı mevcut değildir. Giriş kapısı çelik kapı, iç mekan kapıları ahsap panel kapı, pencereler ısıcamlı PVC doğramadır. Isınma kat kaloriferi (Kombi sistem) ile sağlanması planlanmakta olup radyatörler takılı kombi cihazı bulunmamaktadır.

Bina; 3117 ada 3 parselde kayıtlı bulunan, 1.460,19 m2 alanlıdır. Ayrık nizam betonarme karkas yapı cinsinde, bodrum - zemin - 8 normal katlı olarak inşa edilmiş, onaylı mimari projesine istinaden bodrum katta; sığınak, kazan dairesi, enerji odası, zemin kat ile 8. normal kat aralığında her katta 2' şer mesken yer almakta olan yapı toplam 18 bağımsız bölümden ibarettir. Bina girişi 6143. Sokak cephe hattına göre zemin kat arka cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın ön cephesi ısı yalıtımlı söve süslemeli olup diğer cepheler ise ince sıva üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Yapı girişi zemin kat güney cephe orta akstan sağlanmaktadır. Yapı giriş kapısı üzeri yağlı boyalı demir doğrama, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Yapı giriş holü döşemesi, kat holleri döşemeleri, merdiven basamakları, bu mahallerin duvarları h;1,20 kotuna kadar mermer plak kaplı bu kotun üstü sıva üzeri boyalıdır. Asansörlü olan yapının çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Binada yer alan bağımsız bölümlerin ısınması kat kaloriferi kombi sistem ile sağlanmaktadır. Bina tapu kütüğü ve kat irtifaklı listesine göre, bağımsız bölüm numaralandırılması zemin kattan başlamış olup, zemin katta; 1 ve 2 nolu meskenler, 1. normal katta; 3 ve 4 nolu meskenler, 2. normal katta; 5 ve 6 nolu meskenler, 3. normal katta; 7 ve 8 nolu meskenler, 4. normal katta; 9 ve 10 nolu meskenler, 5. normal katta; 11 ve 12 nolu meskenler, 6. normal katta; 13 ve 14 nolu meskenler, 7. normal katta; 15 ve 16 nolu meskenler, 8. normal katta; 17 ve 18 nolu meskenler yer almaktadır.

Not: 12.04.2013 Tarihli İskan Belgesi mevcuttur.