COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Karaköprü Narlıkuyu'da 4+1 Daire 215 m2

Bankadan 4 + 1 215m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14900
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 215m2
Ada 2952
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Narlıkuyu Mahallesi, Mehmet Hafız Bulvarı, Özgün Apartmanı, No: 34/2 Karaköprü/ŞANLIURFA

Açıklama

"Bulvar üzerinde konumlu, tercih edilen bölgede,dört cepheli,4 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 antre, 1 hol, 1 banyo, 1 duş, 1 wclavabo ve 5 balkon 215,00 m2 ARA KAT DAİRE"

Adres: NARLIKUYU Mah. MEHMET HAFIZ Bul. İRFAN ÖZGÜR Sit. ÖZGÜN AP. Apt. No: 34 / 2 KARAKÖPRÜ / ŞANLIURFA

Ulaşım: Konu taşınmaz Şanlıurfa İli, Karaköprü İlçesi, Narlıkuyu Mahallesi, Mehmet Hafız Bulvarı, İrfan Özgür Sitesi Özgün Apt. No: 34/2 posta adresinde yer alan 2. katındaki 2 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Konu taşınmaza ulaşım, Yeşiloğlu Bulvarından Mehmet Hafız Bulvarına girilir. Bu bulvar üzerinden yaklaşık 760 metre kuzey yönünde ilerlenince değerleme konusu taşınmaz sağ kolda yer almaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu bölgede benzer nitelikteki 6­8 katlı binalar bulunmaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu bölgede ticari hareketlilik orta seviyededir. Konu taşınmazın çevresinde okul, cami, market, park bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tamamlanmıştır.

Özellikler: Şanlıurfa Tapu Müdürlüğünde taşınmaza ait kat irtifakına esas 24.02.2012 tarih onaylı mimari projesine göre; 4 oda, 1 salon, antre­hol, mutfak, lvb­wc, banyo, ebeveyn banyosu ve 5 adet balkon bölümlerinden oluşmakta olup, ~215 m2 alanlıdır. Talep doğrultusunda ve bankanın bilgisi dahilinde meskenin içi görülememiş olup, değerleme bağımsız bölümün konumu, alanı ve halihazır durumunun kat irtifakına esas mimari proje ile uyumlu olduğu varsayımına göre ve projesindeki ölçüler dikkate alınarak yapılmıştır. Yerinde dışarıdan yapılan incelemelere göre onaylı mimari projesinden farklı olarak güney cephesinde bulunan yatak odası ve mutfak bölümlerine ait balkonlar pvc malzeme ile kapatılmıştır. Doğu cephesinde bulunan oda hacmine ait balkonun bir kısmı pvc ile kapatıldığı tespit edilmiştir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.