COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Karaköprü Külaflı Mahalles'inde 19750 m2 Bağ

Bankadan 19750m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15164
Metre Kare 19750m2
Ada 0
Parsel 120
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Külaflı Köyü, Köy Cenubu Mevki, 120 Nolu Parsel KARAKÖPRÜ / ŞANLIURFA

Açıklama

 Şanlıurfa-Diyarbakır Karayoluna yaklaşık 3 km mesafede, köy merkezine yakın konumlu, kadastral olarak kuzeybatı yönündeki yola 78m cephesi bulunmakta, 19750m2 FISTIKLIK

 Özellikler: Gayrimenkul Külaflı Mahallesi, 0 Ada 120 Nolu parselde kayıtlı taşınmazdır. Taşınmaz geometrik olarak yamuğa yakın forma sahip olup, topoğrafik olarak eğimli bir zeminde 19.750,00 m² alanlı imarsız Fıstıklık vasıflı taşınmazdır. Konu taşınmaz imarsız plan içerisinde yer almakta olup, mahallinde parsel sınırlarını belirleyici herhangi bir tel örgü, duvar vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmazın kadastral yola kuzeybatı yönünde cephesi bulunmamakta olup, taşınmaz üzerinde 25­-30 yaşları arasında yetişkin fıstık ağaçlarının dikilidir. Taşınmazın bulunduğu Bölgede kuru tarım yapılmakta olup, taşınmazın sulaması yağmur suları ve komşu parseller üzerinde bulunan sulama kanalları ile sağlanmaktadır.

 Ulaşım: Şanlıurfa İli, Karaköprü ilçesi, Külaflı Mahallesi 0 Ada 120 parselde konumlu bulunan fıstıklık vasıflı taşınmazdır. Gayrimenkule ulaşım Karaköprü İlçe merkezinin kuzeyinde bulunan Şanlıurfa­ Diyarbakır Karayolu ile sağlanmaktadır. Şanlıurfa Diyarbakır Karayolu üzerinden yaklaşık 15 km. Diyarbakır istikametinde ilerlenildikten sonra yolun sağında yer alan Külaflı köyü yoluna girilerek yaklaşık 2,5 km ilerlenildiğinde Külaflı Mahalle merkezine ulaşılır. Taşınmazın Mahalle merkezinin yaklaşık 400 metre güneydoğusunda konumlu bulunmaktadır. 

Not: Taşınmazın tapu vasfı Fıstıklıktır.  DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğü Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğünden alınan şifahi bilgiye göre taşınmazın toplulaştırma işlemlerinin devam ettiği bilgisi alınmıştır.