Şanlıurfa Karaköprü Akpıyar 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 174m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 11548
Ada 1643
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Akpıyar Mahallesi, GAP Bulvarı, 4047. Sokak, Öz Kamal Apartmanı No; 12/2 Karaköprü / ŞANLIURFA

Şanlıurfa Karaköprü Akpıyar 4+1 Daire

Açıklama

Ulaşım:  Şanlıurfa İli, Karaköprü İlçesi, Akpıyar Mahallesi, GAP Bulvarı, 4047. Sokak, Öz Kamal Apartmanı No; 12/2 Karaköprü / ŞANLIURFA açık posta adresli yerde bulunmaktadır. Tarif olarak; Şanlıurfa İlinin bilindik ve işlek caddelerinden biri olan ve üzerinde alışveriş merkezlerin, küçük çaplı dükkanların, kamu kurum ve kuruluşların, özel hastanelerin bulunduğu cadde Atatürk Caddesidir. Bu cadde üzerinden düz bir şekilde Abide kavşağına doğru ilerleyip bu kavşaktan Necmettin Cevheri caddesine girip, bu cadde üzerinden Karaköprü ye doğru ilerlediğimizde yolun devamı olan GAP Bulvarına girilir. Bu bulvar üzerinde yer alan İzol petrol ofisini geçip ilk sola tekrar sola dönüldüğünde değerlemesi yapılan taşınmazın açık posta adresini almış olduğu 4047. Sokağa ulaşılır. Değerlemesi yapılan taşınmaz şehir merkezlerinden Maliye Kavşağına ( Toplanma Merkezine ) yaklaşık 6 km mesafede yer almaktadır.

Özellikler: 2 NOLU MESKEN; Değerlemesi yapılan mesken kattaki konumuna göre 1. normal katta asansörden çıkınca sağda merdivenlerden çıkınca solda yer almaktadır. Onaylı mimari projesine istinaden brüt; 174 m2 kullanım alanlı, antre, hol, salon, 4 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon bölümden oluşmaktadır. Konu taşınmazın içi görülmemiş olup konum ve değerleme onaylı mimari projesine göre yapılmıştır.

ÖZ KAMAL APARTMANI; ayrık nizam betonarme karkas yapı cinsinde, 1 bodrum, zemin + asma katı + 4 normal katlı olarak inşa edilmiş olup, onaylı mimari projesine istinaden 1. bodrum katında; kazan dairesi, sığınak, 2 adet dükkan, zemin katta; 1 adet dükkan, asma katta; 1 adet dükkana ait asma katı, 1. normal kat ile 4. normal kat aralığında her katta 2` şer mesken yer almaktadır. Dış cephesi sıva üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Yapının girişi 1. bodrum kat (Batı Cephe) ön cephe orta akstan sağlanmıştır. Giriş holü döşemesi, kat holleri döşemesi, merdivenleri, sahanlıkları mermer plak kaplı olup, bu mahallerin duvarları h;1,20 kotuna kadar seramik kaplı, bu kotun üstü sıva üzeri boyalıdır. Yapı giriş kapısı ve merdiven korkulukları üzeri yağlı boyalı demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmış, olan yapıda asansör mevcuttur. Ana gayrimenkulde yer alan bağımsız bölümlerin ısınması doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ( kombi sistem ) ile sağlanmaktadır. Bina tapu kütüğü ve kat mülkiyeti listesine göre, bağımsız bölüm numaralandırılması, 1. normal kattan başlamış olup, 1. normal katta; 1 ve 2 nolu meskenler, 2. normal katta; 3 ve 4 nolu meskenler, 3. normal katta; 5 ve 6 nolu meskenler, 4. normal katta; 7 ve 8 nolu meskenler, zemin katta; 9 nolu asma katlı dükkan, 1. bodrum katta; 10 ve 11 nolu meskenler yer almaktadır.

Not:  22.11.2007 tarihli Yapı Kullanma İzin Blegesi (iskan) bulunmaktadır.