1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Hilvan'da 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 145m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14813
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 157
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 08/09/2011
Ruhsat Tarihi 10/08/2011
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karacurun Mah., 37. Sokak, No:4/2 Hilvan/ ŞANLIURFA

Uzman Görüşü

İlçe merkezine ve caddeye yakın konumda, ulaşımı kolay, antre-hol+4 oda+1 mutfak+1 banyo+1 WC+3 balkon 145.00 m2 2. kat daire; yapı kullanma izin belgesinin olması­, merkezi konumlu olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre; ana binada, 2. katta tek daire olarak konumludur. Onaylı mimari projesine göre; 145 m2 kullanım alanına sahip olup, salon, 3 oda, mutfak, antre, banyo, wc­lavabo, 3 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın konumlu olduğu 157 ada, 19 parseldeki Ana Gayrimenkul? 157.00 m2 alanlı, geometrik olarak düzgün kenarlara sahip, topografik olarak hafif eğimli arazide, güney yönden 37. Sokak, diğer yönlerden komşu parsellere cepheli konumludur. Parsel üzerinde; betonarme yapı tarzında, bitişik nizamda 3A yapı sınıfında, Zemin Kat + 2 Normal Kat olacak şekilde toplam 3 katlı bir bina bulunmaktadır. Bina girişi güney cepheden, zemin kat kotundan sağlanmaktadır. Onaylı mimari projesi üzerinde bağımsız bölüm numaratajı bulunmamakta olup TKGM sistemi üzerinden alınan bilgilere göre; Binanın, Zemin Katında 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar, 1. Normal Katında 3 bağımsız bölüm numaralı mesken, 2. Normal Katında 4 bağımsız bölüm numaralı mesken olmak üzere bina içerisinde toplamda 4 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Proje içerisinde kat irtifak listesi de bulunmamaktadır. Bina ön dış cephesi cephe kaplamalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır.

Taşınmazın yakın çevresinde Belediye hizmet binası, 1­2 katlı müstakil yapılaşmalar yer almaktadır. Bölgenin belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Ulaşım: İzollu Bozan Bey Caddesi üzerinde güneybatı istikametinde ilerlenirken sağ kolda yer alan Eski Çarşı Caddesi yönüne dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 60 m ilerlendiğinde 37. Sokağa devam edilir. Sokak üzerinde yaklaşık 20 m gidildiğinde, sağ tarafta konumlu, taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaz konum itibari ile; İzollu Bozan Bey Caddesi ~80 m mesafede yer almakta olup, ulaşım özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmazın 08/09/2011 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır. Hilvan Belediyesi İmar Müdürlüğünde yapılan incelemelerde; değerlemeye konu taşınmazın bulunduğu parselin; 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre; Konut Alanında kalmakta olduğu ve Ayrık Nizam 2 kat yapılaşma koşullarına sahip olduğu, zemin katların emsale dahil olmadığı ve parselin yaklaşık 14 m2 ihdasının bulunduğu bilgisi alınmıştır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.