1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Hilvan Karacurun Mahallesi'nde 3+1 147 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 147m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17652
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 147m2
Ada 92
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm A-14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karacurun Mahallesi İzollu Bozan Bey Caddesi A Blok No: 19 Kat: 5 Daire:14 Hilvan/Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: 5 katta konumlu 14 nolu meskendir. Taşınmaz bina girişine göre arka/sol tarafta konumlu olup, kuzeybatı kuzey ve güneybatı cephelidir. Projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc lvb, antre, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 147 m2 kullanım alanıma sahiptir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı, ısıtma sistemi doğalgazlı kombidir. Dışa bakan pencere ve kapıların PVC doğrama olduğu görülmüştür. Taşınmazın tapu vasfı dairedir.

Taşınmazın bulunduğu blok, 92 ada, 27 parsel, 1.632,55 m2 lik arsa üzerinde betonarme karkas yapı düzeninde ayrık nizam olarak inşa edilmiş 2 kütleden oluşmakta olup konu taşınmaz A blokta parselin güneybatı cephesinde yer almaktadır, taşınmaz bulunduğu A blok Ana taşınmaz bodrum kat + zemin kat +5 normal katlı olacak şekilde projelendirilmiş fakat yerinde bodrum kat + zemin kat + asma kat +5 normal kat + teras kat şeklinde inşa edilmiştir. Teras kat kaçak olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projelerine göre A blok bodrum katında sığmak ve 17 bb nolu eklenti depo, zemin katında bina girişi, 16-17 bb nolu asma katlı dükkanlar, diğer normal katlanın her birinde 3 er adet mesken olmak üzere binada toplam 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Binanın diş cephesi kaplama ve dış cephe boyalı olup, bina içi zeminler mermer, duvarlar saten boyalıdır. Binada 1 adet asansör ve doğal gaz tesisatı bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Şanlıurfa İli, Hilvan İlçesi, Karacurun Mahallesi, İzolla Bozan Bey Caddesi, A Blok, No: 19, Kat: 5, Daire: 14 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşabilmek için Diyarbakır Caddesi Üzerinden Kuzey İstikamette ilerlerken sol tarafta bulman İzollu Bozan Bey Caddesine girilir, ~550 m ilerlendikten sol tarafta konumlu taşınmaza ulaşmak mümkündür. Yakım çevresi konut kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Ana arterler üzerinde zemin katta ticari kullanımlar bulunmaktadır. Bölge yapılaşma karakteristiğini 5 8 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Not: 10/12/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.