Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Vezirköprü'de İskanlı 81 m2 Dükkan

Bankadan 81m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22941
Metre Kare:
81m2
Ada:
225
Parsel:
127
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
20
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
27.01.2006
Ruhsat Tarihi:
18.02.2003
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Atatürk Mahallesi, Gençlik Caddesi, No:34 / 1 Vezirköprü /SAMSUN (UAVT NO (1): 2467328932)

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Samsun İli, Vezirköprü İlçesi, Atatürk Mahallesi, Gençlik Caddesi, No:34 / 1 adresinde kayıtlıdır. Belediye projesine göre 2 numaralı dükkanın zemin katta Gençlik Caddesinden bakışa göre sol cephede olduğu görülmüştür. Bu projeye göre dükkan 81 m2 alanlıdır. Webtapu incelemesinde taşınmazın EK:2 deposu olarak görünmektedir. Projede ise 2 nolu dükkanın depo eklentisi 1 nolu depo olarak belirtilmiştir. Proje üzerinde yapılan incelemede bodrum kat planında 1 nolu dükkan ve kömürlükler yer almakta olup 2 nolu depo görünmemektedir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Gayrimenkulün bulunduğu bina; bodrum kat + zemin kat + 3 normal kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında; apartmana ait ortak alan (sığınak), 2 nolu dükkana ait depo, zemin katında; 2 adet dükkan, 1 adet mesken ve bina girişi, 1., 2. ve 3. normal katların her birinde; 3 er adet mesken olmak üzere yapıda toplam 12 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Yapı girişi zemin kat güney cepheden sağlanmaktadır.

Not: Tapuda Taşkale Mahallesi'nde konumludur.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.