Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Terme İlimdağ 12.688 m2 Fındık Bahçesi

Şirketten 12688m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23119
Metre Kare:
12688m2
Ada:
444
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İlimdağ Mahallesi, Orta Mahalle Merkez Mevkii, 444 ada 5 parsel Terme/SAMSUN

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Samsun İli, Terme İlçesi, İlimdağ Mahallesi, Orta Mahalle Merkez Mevkii’nde konumlu 444 Ada 5 Parseldir .  Samsun ili, Terme ilçesi, İlimdağ Mahallesi, Orta Mahalle Merkez Mevkii, 444 ada 5 parseldeki konumlu taşınmaz, 12.688,16 m² yüzölçümlü olup tapu kayıtlarında ‘’Fındık Bahçesi’’ vasıflıdır. Parsel ara bir parsel olup kadastro paftasına göre herhangi bir yol cephesi bulunmamaktadır. Parselin kuzeyinde ve güneyinde 354 Ada 1 Parsel, doğusunda 444 ada 6 parsel, batısında ise 444 ada 4 parsel bulunmaktadır. Komşu parsellerden 354 ada 1 parsel orman cinsli olup diğerleri fındık bahçesi cinsine sahiptir. Parselin kuzeyde yer alan komşusuna olan cephesi 178,50m, güneyinde yer alan komşusuna olan cephesi 124,70m, batısında yer alan komşusuna olan cephesi 64,10m, doğusunda yer alan komşusuna olan cephesi ise 111,50m kadardır. Parsel geometrik olarak düzgün bir forma sahip olmayıp yamuk formdadır. Topografik olarak parsel batı yönde yüksek eğime sahiptir. Parselin sınırları yerinde belirgin bir unsur ile çevrilmemiş olup, üzerinde fındık ağaçları bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.