0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Salıpazarı Tacalan Mahallesinde 8.338 m2 Fındık Bahçesi

Şirketten 8338m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
10866
Metre Kare:
8338m2
Ada:
109
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Samsun İli, Salıpazarı İlçesi, Tacalan Mahallesi, 109 ada 4 parsel

Uzman Görüşü

Taşınmazın kadastral yola cephe alması ve niteliğinin fındık bahçesi olması avantajıdır.

Açıklama

Ulaşım: Samsun İli, Salıpazarı İlçesi, Tacalan Mahallesi, Köyyeri Mevkiinde bulunan “FINDIK BAHÇESİ” vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım ana arterlerden Samsun-Ordu kara yolu üzerinden Çarşamba mevkilisinde Barajyolu Caddesine girilir. Cadde üzerinde Salıpazarı giden Çubukçuoğlu Caddesine girilir. Cadde üzerinde 16 km güney doğu yönde ilerlenerek Salıpazarı ilçesine ulaşılır. Salıpazarı ilçe merkezinden Lise Caddesi üzerinde güney yönde ilerlenerek cadde sonunda sol tarafa dönüldüğünde Ana Caddeye girilir. Cadde üzerinde güney yönde yaklaşık 19 km ilerlenerek Tacalan Mahallesine gelinir. Tacalan Mahalesi Çakıroğlu Camisinden güney yönde 1 km. gidilerek sol tarafa dönülür. 600 m. kadar gidilince sol tarafta konu taşınmaza ulaşır.

Özellikler: 8.338,01 m² alanı Fındık Bahçesi vasıflı taşımaz 109 ada 4 parselde konumludur. Parsel topografik olarak güney yönde eğimli bir arazi (%40-%45) yapısına sahip olup geometrik olarak çokgene benzer şekildedir. Parsel kadastral yola yaklaşık 87 m cephesi bulunmaktadır. Parsel genişliği ortalama 107 m, parsel derinliği yaklaşık 108 m dir. Taşınmaz mevcut durumda cins tashihine uyumlu olarak fındık bahçesi olarak kullanıldığı gözlemlenmiştir. Parsel sınırları belirgin olmayıp parsel üzerinde yapı bulunmamaktadır.

Not: Taşınmazın 1/1000 ölçekli uygulama planın bulunmadığı yapılaşma şartlarının plansız alanlar yönetmeliği hükümlerine tabi olduğu belirtilmiştir. 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planında söz konusu bölgenin “marjinal tarım alanları” taramasına isabet ettiği belirtilmiştir. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.