0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun İstasyon Mahallesi'nde 3+1 Ara Kat Daire

Bankadan 3 + 1 160m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18989
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
160m2
Ada:
7924
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
39
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
26.11.1984
Ruhsat Tarihi:
09.06.1983
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İSTASYON MAHALLESİ, 56LAR SOKAK, NO:6/4 İLKADIM/SAMSUN

Açıklama

Özellikler: Samsun ili İlkadım İlçesi İstasyon Mahallesi'nde konumlu 2.Normal kat 4 bağımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmaz dört cephelidir. Kattaki tek dairedir. Projesine göre 160 m² alanlı olup, 1 salon, 3 oda, mutfak, 1 banyo ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazı bulunduğu bina girişi zemin kattan ve batı cepheden sağlanmaktadır.  Bölge yapılaşmasını tamamlamış olup çevrede boş arazi bulunmamaktadır. Çevre Samsun ilinin eski yerleşim yerlerinden biri olması sebebi ile bina yaşları genel olarak büyüktür. Bölgede yapılaşma genel olarak konumuz gayrimenkule eşdeğer 4-5 katlı ve ayrık nizam şeklindedir. Çevre Samsun ilinin gözde yerleşim yerlerindendir. Bölgede Samsun ili gelir seviyesine göre üst gelir seviyesine sahip kişiler ikamet etmektedir. Bölgenin yakın çevresinde Ticaret Meslek Lisesi, Teknik Sanat Okulu, İstiklal Caddesi, DSİ Samsun Bölge Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Binası, Gazi Parkı, Emniyet Müdürlüğü bulunmaktadır. Bölgeye özel araçlar ile ulaşım koyladır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım ise İstiklal Caddesi üzerinde işleyen otobüs hatları ile sağlanmaktadır. Teknik alt yapılar tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifade tamdır.

Not: 26.11.1984 tarihli iskan belgesi ve 09.06.1983 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Kılıçdede Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.