COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun İlkadım Yenidoğan'da 2+1 70 m2 Bodrum Kat Daire

Bankadan 2 + 1 70m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14611
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 70m2
Ada 7490
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 23/02/2012
Ruhsat Tarihi 09/11/2010
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenidoğan Mah., Yılmazlar Sok., Ayçiçek Apt., No:2, D:1, İlkadım/SAMSUN

Açıklama

Devlet Hastanesi ve Anadolu Lisesi'ne yakın, MERKEZİ KONUMLU, mantolama yapılmış binada, 70 m2 daire

Özellikler: 2.bodrum katta yer alan 1 bb no'lu mesken, mimari projesine göre 70 m2 brüt kullanım alanına sahip olup 2 oda, salon, mutfak, antre, banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz bina girişine göre sol tarafta yer almaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmaz 204,75 m2 yüzölçümlü 7490 ada, 12 no.lu parsel üzerine bitişik yapı nizamında betonarme inşa edilmiş tekil bir binada yer almaktadır. Ana taşınmaz kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre 2 bodrum kat, zemin kat ve 4 normal kat olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. 2.bodrum katta; 1 nolu mesken, odunluklar, sığınak, 2.bodrum katta; 2 nolu mesken, 3 nolu depo, bina girişi, zemin ve 4 normal katın her birinde 2’şer adet mesken olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 13 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmaz belediye arşivindeki tadilat projesine göre 13 adet meskenden oluşmaktadır. (Tapu projesindeki 3 nolu depo, belediye arşivindeki tadilat projesinde 3 nolu meskene dönüştürülmüştür.) Bina girişi mimari projesinde ve mahallinde 1.bodrum kattan ve güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesinde mantolama uygulaması yapılmış olup, bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada asansör bulunmakta olup meskenler doğalgaz kombi ile ısıtılmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bölge gelişimi yer yer tamamlanmış bir bölge olup, kentin eski yerleşim alanlarındandır. Bölgede ticari potansiyel insanların günlük ihtiyaçlarını karşılayacak seviyededir. Ulaşım toplu taşıma araçları, özel araçlar ile kolayca sağlanabilmektedir. Bölge belediye hizmetlerinden faydalanmakta olup, altyapı sorunu bulunmamaktadır. Bölgedeki yapılaşma yoğunluğu orta düzeyde olup, bitişik nizam yapı stili ile inşa edilmiş 4-6 katlı konut amaçlı kullanılan yapılar yer almaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Aziziye Caddesi üzerinden güneybatı istikameti ilerlendikten sonra, sağ taraftaki Atlas Sokak'a dönülür ve ardından kuzeybatı istikametine doğru ilerledikten sonra sol taraftaki Antalya Sokak'a giriş yapılır. Konu taşınmaz; Yılmazlar Sokak ile Antalya Sokağın kesiştiği köşe parsel üzerinde konumlu 2 dış kapı numaralı Ayçiçek Apartmanında konumlanmaktadır. Taşınmaza; Aziziye Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır.

Not: 23/02/2012 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır. Taşınmazda onaylı mimari projesine aykırı olarak yangın holü ve odunluklara doğru yaklaşık 7 m2 büyüme yapıldığı; yangın holü ve odunlukları sandık odası hacmine katarak yeni bir mutfak mahalli oluşturulduğu, sandık odasının antre kullanım alanına doğru büyütüldüğü, antreye kullanım alanına banyo ve wc hacimlerinin inşa edildiği, projede mutfak nişi olarak gösterilen mahallin oda olarak kullanıldığı, projede banyo olarak gösterilen kullanım alanının iptal edilerek oturma odası alanına katıldığı bilinmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.