COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun İlkadım Yaşardoğu Mahallesinde 233m2 Dubleks Daire

Bankadan 7 + 1 233m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11960
Oda Sayısı 7 + 1
Metre Kare 233m2
Ada 3423
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Samsun İlkadım Yaşardoğu Mahallesi Süleymanpaşa Sokak No: 5/4 uavt: 1795949740

Açıklama

Bu gayrimenkul için 0,99 faiz oranı avantajı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle Alternatif Bank şubelerinden Özel Konut Kredisi Kampanyasına ekspertiz ücreti ödemeden başvuruda bulunabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz Dubleks Mesken vasfındadır. Taşınmazın bağımsız bölüm bazında yerinin doğruluğu Tapu ve Belediyede mevcut onaylı mimari projesinde yer alan kat planlarındaki bağımsız bölüm numarasından kontrol edilmiştir. Taşınmaz binada 3. Ve çatı katında konumlu olup, katta tek mesken niteliğindedir. Projesine göre normal katı salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, wc, antre ve balkon bölümlerinden oluşmakta olup onaylı projesinde yaklaşık net 108 m2, yaklaşık brüt 121 m2, çatı katı ise 4 oda, banyo ve hol bölümlerinden oluşmakta olup onaylı projesinde yaklaşık net 100 m2, yaklaşık brüt 112 m2 kullanım alanına sahiptir.Taşınmaz toplamda net 208 m2, yaklaşık brüt 233 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Taşınmaz mesken olarak projelendirilmiş olup mevcut durumda boş durumdadır. 
3423 ada 10 parsel düzgün arazi yapısında olup 222,98 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Parsel üzerinde bodrum + zemin +3 normal kat + çatı katından oluşan betonarme karkas grubunda inşa edilmiş ayrık nizam tarzında 1 adet blok yer almaktadır. Bina bodrum katında odunluklar, garaj, zemin katında 1 adet mesken ve bina girişi, 2 normal katın her birinde 1' er adet mesken, 3. Normal katta 1 adet dubleks mesken olmak üzere 4 adet bağımsız bölüm projelendirilmiş ve tescil edilmiştir. Bina girişi projesine uygun olarak zemin kat seviyesinden, batı yönünden ve aynı zamanda Süleymanpaşa Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina dışı sıva üzeri dış cephe boyalı olup giriş kapısı cam bölmek demir kapıdır. Merdivenleri ve sahanlıklan mermer kaplı olup merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır. Bina yaklaşık 17 yıllık olup dışarıdan yapılan incelemelerde kısmen bakımlı olduğu gözlemlenmiştir. 
Ulaşım: İlyasköy Mezarlığı önünden başlanarak Gebi Caddesi üzerinde kuzeydoğu istikametinde ilerlenir, ardından sağa Süleymanpaşa Sokak yönüne dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 80 metre ilerledikten sonra taşınmaz sol tarafta 5 dış kapı nolu binada yer almaktadır. Taşınmaz şehir merkezine mesafeli konumda olup toplu taşıma araçları ya da özel araçlar ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. 
Not: 29/12/1999 tarihli yapı ruhsat bulunmaktadır.