COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun İlkadım Kıran Mahallesinde 220 m2 İşyeri

Bankadan 220m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13774
Metre Kare 220m2
Ada 6528
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 2
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 30/07/2019
Ruhsat Tarihi 16/02/2017
Bağımsız Bölüm B Blok 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kıran mahallesi, 1476. Sokak no:8b b blok k:zemin bb:1 (uavt no : 2596344446) İlkadım/ Samsun

Açıklama

Gayrimenkul no: 100816752

Özellikler: İşyerinin bulunduğu site, 1713,21 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, A ve B bloklar ayrık nizam olmak üzere 2 adet bloktan oluşmaktadır. Sitede açık otopark imkanı bulunmaktadır. B blok; parselin doğusunda kalan bloktur. Taşınmaz, b blokta yer almaktadır. blok, zemin+3 normal kattan oluşmakta olup, zemin katta 1 adet işyeri, enerji odası ve bina girişi, normal katların her birinde 3 adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. binaya ana giriş 1476. sokak üzerinden, sol yan bahçe tarafından, güneybatı cepheden vezemin kat seviyesinden yapılmıştır. asansörü mevcut olan binanaın dış cephesi matolma üzeri boyalıdır. değerleme konusu zemin kat 1 nolu bağımsız bölüm binaya 1476.sokak yönünden bakıldığında ön-arka ve sol cephede olup, güneydoğu-kuzeybatı ve güneybatı yönünde konumlu işyeridir. konu taşınmaz projesinde 220 m2 alanlı tek bölüm işyeridir.

Not: Yapı Ruhsatı - 16.02.2017 tarihli ve Yapı Ruhsatı - 16.02.2017 tarihli bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.