COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun İlkadım Kale Mahallesinde 3+1 118 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 118m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12032
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 118m2
Ada 374
Parsel 30
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kale Mah. Sanat Sokak, Şahin Apt. no:12 D:1/4 İlkadım/Samsun

Açıklama

Özellikler: 4 bağımsız bölüm numaralı mesken girişin zemin kattan sağlandığı binada 2. normal katta konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre ve mahallinde 118 m2 brüt alana sahip olup; salon, 3 oda, mutfak, antre, hol, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Meskende zeminler salon ve odalarda ahşap parke kaplı olup diğer tüm hacimlerde seramik kaplıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde seramik kaplı olup diğer tüm hacimlerde plastik boyalıdır. Mesken giriş kapısı çelik kapı olup iç kapılar ahşap doğramadır. Pencereler PVC mamulden ve ısıcamlıdır. Mutfak hacminde dolaplar suntalem malzeme tezgah ise mermerittir. Banyo hacimlerinde duş teknesi, duş kabini, lavabo ve klozet bulunmaktadır. Meskenin ısınması doğal gazlı kombi ile sağlanmaktadır.
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 256,68 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde bitişik nizamda, betonarme karkas yapı tarzında; bodrum kat, zemin kat, asma kat ve 6 normal kat olmak üzere toplam 9 kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta sığınak ve otopark, zemin katta 1 adet asma katlı dükkan ve 1 adet dükkan, 6 normal katın her birinde 1'er adet mesken olmak üzere toplam 8 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve binaya Sanat Sokak üzerinden bakıldığında bina sağ cephesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi boyalı olup bina giriş kapısı demir doğramadır. Zeminler tüm hacimlerde mermer kaplıdır. Duvarlar bina giriş holünde yerden 1.5 metre yüksekliğe kadar mermer kaplı olup üst kısımlar ve katlarda plastik boyalıdır. Merdivenler mermer kaplı olup merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.
Ulaşım: İstiklal Caddesi üzerinde Canik yönünde ilerlenilirken 19 Mayıs Bulvarı Kavşağı geçildikten yaklaşık 100 metre sonra sola sapılarak Sanat Sokağa girilir. Taşınmaz Sanat Sokak üzerinde 50 metre ileride sol kolda konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle 4 - 9 katlı zemin katları ticari normal katları konut amaçlı kullanılan eski yapılar bulunmaktadır. Bölge her türlü alt yapı hizmetlerinden yararlanmaktadır. Taşınmazlar 23 Nisan İlköğretim Okulu ve Samsun Öğretmenevi'ne yakın konumludur. Taşınmaza ulaşım kolaydır. 
Not: 26/03/2001 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.