Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun İlkadım Kadifekale Mahallesi'nde Arsa Payı

Şirketten 2 + 1 88m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22134
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
88m2
Ada:
766
Parsel:
39
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Samsun İli, İlkadım İlçesi, Kadifekale Mahallesi, Bilev Sokak, No:37/5-6-7

Açıklama

Özellikler:  Samsun İli, İlkadım İlçesi, Kadifekale Mahallesi, Bilev Sokak, No:37/5-6-7 posta adresinde yer almaktadır. Ana taşınmaz; 168,02 m² yüzölçümlü arsa üzerinde ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında bodrum, zemin, 5 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Projesine göre; bodrum katta; 1 adet dubleks mesken eki, 1 adet dükkan eki ve bina girişi, zemin katta; 1 adet dükkan,1 adet dubleks mesken , 4 Normal katın her birinde 1’er adet mesken, 5. Normal katta 1 adet dubleks meken olmak üzere 7 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Mahallinde yapılan incelemede taşınmaz bodrum, zemin, 2 normal kat olmak üzere toplam 4 katlıdır. Bodrum katta; 1 adet dubleks mesken eki, 1 adet dükkan eki ve bina girişi, zemin katta; 1 adet dükkan,1 adet dubleks mesken , 2 Normal katın her birinde 1’er adet mesken olmak üzere 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kattan, kuzey cepheden sağlanmaktadır.

5 nolu mesken nitelikli taşınmaz; ana yapının 3. Normal Katında olması gerekir; Onaylı mimari projesine göre brüt: 88 m² alana sahiptir. Taşınmaz 2 oda, salon, oturma odası + mutfak, banyo, wc, antrehol ve 2 balkon şeklinde projelendirilmiştir.

Not : Mahallinde yapılan gözlemler neticesinde ana taşınmazın 3-4-5 ve çatı katının inşa edilmediği gözlemlenmiştir. Mahallinde söz konusu taşınmazların inşa edilmemesi sebebi ile arsa payı satılmaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.