Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun İlkadım Fevzi Çakmak Mahallesi'nde 2+1 Daire

Şirketten 2 + 1 107m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22967
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
107m2
Ada:
1077
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
48
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi, Ateşpare Sokak, No:3, K:3, D:9 İLKADIM/SAMSUN

Açıklama

Özellikler: Konu gayrimenkul Samsun İli, İlkadım İlçesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Ateşpare Sokak, No:3, K:3, D:9 adresinde kain, tapuda İlkadım İlçesi, Kılıçdede Mahallesi, 1077 ada, 407,80 m² yüzölçümlü 8 numaralı parselde kayıtlı, 114/900 arsa paylı 3. katta konumlu (9) bağımsız bölüm numaralı dairedir.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 407,80 m² yüzölçümlü arsa üzerine betonarme karkas sistemle bitişik nizamda zemin + 3 normal kat olmak üzere toplam 4 kat olarak planlanmıştır. Mahallinde yapılan incelemede dışarıdan yapılan gözlemlere göre binada projesinde olmayan çatı katı inşa edildiği tespit edilmiştir. Onaylı projesine göre zemin katta; ana gayrimenkul girişi, 1 adet daire ve 2 adet dükkan, normal katlarda 2’şer adet daire olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 9 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binaya, Ateşpare Sokak yönü ön cephe kabul edilerek, ön cepheden, zemin kat seviyesinden yol kotundan girilir. Bina giriş kapısı demir kapıdır. Ana taşınmazda asansör bulunmamaktadır. Bina dış cepheleri boyalı olup doğalgaz tesisatı mevcuttur.

9 bağımsız bölüm numaralı daire zemin kattan 3 dış kapı numarasından girildiğinde 3. normal katta, katta tek dairedir. Konu taşınmaz onaylı mimari projesine göre salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc, hol ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 107,00 m² alanlıdır. 

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.