1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Samsun Havza Küflek Mahallesi'nde 18 Dönüm Tarla

Bankadan 18433m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15135
Metre Kare 18433m2
Ada 123
Parsel 13
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Küflek mahallesi Çökecek mevkii 123 ada 13 parsel HAVZA / SAMSUN

Uzman Görüşü

Mahalle merkezine yakın konumda, kadasro yoluna cepheli ve sulama kanallarına yakın konumda olmasıyla cazip, 18433.81m2 tam hisseli tarla; kadastral yola cepheli olması, nitelikli tarım alanında yer alması ve az eğimli olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Samsun ili, Havza ilçesi, Küflek Mahallesi, Çökecek mevkiindeki 123 ada 13 parsel numaralı tarla nitelikli taşınmazdır. Taşınmaz köy merkezine nispeten yakın konumda kırsal alanda kalmaktadır. 1/100.000 lik Çevre Düzeni Planında nitelikli tarım alanı içerisinde kalmaktadır. Taşınmaz 123 ada 13 parsel, 18433,81 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Topografik olarak hafif eğimli bir arazide konumlu olan taşınmaz geometrik olarak dikdörtgene yakın şekle sahiptir. Konu taşınmazın kadastral yola güney cepheden yaklaşık olarak 65 metre cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Arazi üzerinde herhangi bir ekili/dikili ürün gözlemlenmemiştir. 

Ulaşım: Samsun İli, Havza İlçesi, Küflek Mahallesi, Çökecek Mevkii, 123 ada 13 parselde bulunan TARLA vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım Küflek Köy yolu üzerinden sağlanmaktadır. Küflek köy merkezinden yaklaşık 2 km güneybatı yönünde ilerlediğimizde konu taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmaz gidiş yönümüze göre sağ tarafta üçüncü parselde konumludur. Taşınmaz Havza ilçe merkezinin güneyinde yer almakta olup ilçe merkezine yaklaşık 15 kilometre mesafede yer almaktadır. Bağlı bulunduğu Küflek Mahallesine yaklaşık 2 km uzaklıkta yer almakta olup, köy merkezinin güneybatısında konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge ilçenin gelişmemiş yerleşim alanlarından olup köy nitelikli yerleşimler hakimdir. Bölgede değerleme konusu taşınmaz ile benzer özelliklerde tarla nitelikli taşınmazlar ve orman alanları bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Küflek Köyü, Gelincik Köyü, Karga Köyü ve köy yerleşimleri alanları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu Küflek Mahallesi, Havza Belediyesine bağlı olup belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaza ulaşım, özel araçlarla sağlanabilmektedir.

Not: Konu taşınmaz Çevre Düzeni Planına göre "Nitelikli Tarım Alanında" kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.