COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun Havza 25 Mayıs Mahallesinde Depolu Dükkan

Bankadan 138m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13007
Metre Kare 138m2
Ada 69
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 25
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

25 Mayıs Mah., Palandöken ve Kurtuluş sok., Elsa Apart., No:34, Zemin Kat, Bağımsız bölüm no:2

Samsun Havza 25 Mayıs Mahallesinde Depolu Dükkan

Açıklama

Özellikler; 2 nolu bağımsız bölüm, binanın bodrum ve zemin katlarında, zemin kattan sağlanan bina girişine göre arka tarafta konumlu ve tek yöne (güney / Palandöken Sokak) cephelidir Taşınmaz onaylı mimari projesine göre, bodrum katta brüt 35 m² kullanım alanlı depo hacmi ile zemin katta brüt 103 m² kullanım alanlı dükkan ve WChacimleri olmak üzere toplam brüt 138 m² kullanım alanlı olarak tasarlanmıştır. Dükkanın Palandöken Sokak a 7,50 m cephesi bulunmaktadır.Dükkanların vitrinleri otomatik kepenklidir


Taşınmazın yer aldığı bina 224,67 m² yüz ölçümü büyüklüğüne sahip olan 69 ada 8 nolu parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, 3B yapı sınıfında ve ikiz nizamda inşa edilmiştir. Bina; bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Bodrum katta 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı dükkanlara ait depo, sığınak ve bağımsız bölümlere ait odunluklar, zemin katta bina girişi, 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar, 4 normal katın her bir katında 2 şer adet mesken olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi binanın batı cephesinden, Kurtuluş Sokak üzerinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina girişi, kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplama, duvarlar plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları demir, bina giriş kapısı alüminyum doğmadadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.
Ulaşım: Samsun İli, Havza İlçesi, 25 Mayıs Mahallesi, Palandöken Sokak ile Kurtuluş sokağın kesiştiği köşedeki Elsa Apartmanı bünyesinde yer alan bağımsız bölümdür. Taşınmaza ulaşmak için, Havza ilçe merkezinde yer alan Şehit Er Raşit Çakır sokak ile Palandöken Sokağın birleştiği yerden Palandöken Sokağa girilir. Sokak üzerinde batı yönde yaklaşık 300 metre gidildikten sonra taşınmaz sağ tarafta konumludur.

Not: 29/12/1995 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.