1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Samsun Çarşamba Ordubaşı Mahallesi'nde 11269 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 11269m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14889
Metre Kare 11269m2
Ada 117
Parsel 97
Tapu Bilgisi Cins Tashihi

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ordubaşı Mahallesi, Taşkesik Mevkii, 117 ada 97 Parsel, Çarşamba / SAMSUN

Uzman Görüşü

Ordubaşı köy yoluna 700m mesafede, eğimli bir arazi yapısına sahip, kadastro yoluna 40m cepheli, üzerinde yaklaşık 20-25 yaşlarında fındık ocakları dikili 11.269,21m2 fındık bahçesi; fındık bahçesi olması, 117 ada 95 parselin kadastral yola cepheli olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Samsun ili, Çarşamba ilçesi, Ordubaşı Mahallesi, Taşkesik Mevki, 117 ada 97 parselde yer alan 11.269,21 m2 alanlı "FINDIK BAHÇESİ" nitelikli taşınmaz, köy yerleşik alanı sınırları dışındadır. Taşınmazın kadastral yol cephesi yoktur. Komşu parseller ile çevrilidir. Geometrik olarak amorf bir yapıdadır. Topografik olarak eğimli bir yapıya sahiptir. Mevcutta üzerinde fındık ağaçları bulunmaktadır.

 Ulaşım: Samsun ili, Çarşamba ilçesi, Ordubaşı Mahallesi, Taşkesik Mevki, 117 ada 97 parselde yer alan 11.269,21 m2 alanlı "FINDIK BAHÇESİ" nitelikli taşınmazdır. Taşınmaz, Çarşamba ilçe merkezinin yaklaşık 15 km güneyinde, Salıpazarı ilçe merkezinin yaklaşık 10 km batısında, Ayvacık ilçe merkezinin yaklaşık 10 km kuzeydoğusunda konumludur. Konu taşınmaza ulaşım için Samsun, Ordu Karayolu üzerinden Çarşamba, Ayvacık yoluna dönülür ve Ayvacık yolu üzerinde Kumköy geçildikten sonra köprüden geçilip Ordubaşı köy yoluna girilir yaklaşık 5 km ilerledikten sonra sağa dönülerek, taşınmazın konumlu olduğu Taşkesik Mevkiine ulaşım sağlanır. Ordubaşı köy yoluna 700 m mesafede yer almaktadır. Konu taşınmaz mahalle Merkez Camisinin yaklaşık 1,5 km batısında konumludur. Bölgede seyrek tarzda yapılaşma mevcuttur, dağınık yerleşme hâkimdir. Yerleşim bakımından nispeten tenha bir bölgede yer almaktadır. Ulaşım ve altyapı olanakları kısıtlıdır. Bölge genelinde genelde fındık üretimi yapılmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikte fındık bahçelerinin sayısı oldukça fazladır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.